افتتاح نمایشگاه عکس «یا علی گفتیم و عشق آغاز شد»

کد مطلب: 8907  |  تاريخ: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۶:۴۶


افتتاح نمایشگاه عکس «یا علی گفتیم و عشق آغاز شد»

به مناسبت دهه امامت و ولایت، نمایشگاه عکس «یا علی گفتیم و عشق آغاز شد» در گالری حوزه هنری خراسان شمالی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمد کریمی‎‌مقدم گفت: نمایشگاه عکس «یا علی گفتیم و عشق آغاز شد» پیش از ظهر امروز در گالری حوزه هنری استان افتتاح شد.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خراسان شمالی افزود: در این نمایشگاه، آثار هنرمندان عکاس خانه عکاسان حوزه هنری استان با موضوع تاثیر سبک و سیره زندگی امیرالمؤمنین علی (ع) در زندگی، رفتار و مناسبت‌های اجتماعی روزمره به مناسبت عید سعید غدیرخم و هم‌زمان با روز جهانی عکس گردآوری شده است.

کریمی‌مقدم اظهار داشت: با اعلام فراخوان برگزاری نمایشگاه با عنوان «یا علی گفتیم و عشق آغاز شد» تعداد ۱۱ هنرمند با تعداد ۱۰۰ عکس شرکت کردند که از بین این عکس‌ها تعداد ۱۵ اثر برای برپایی نمایشگاه و ۵ اثر به عنوان عکس‌های برگزیده انتخاب شد.

وی ادامه داد: این نمایشگاه مشتمل بر ۱۵ اثر از هنرمندانی از جمله: مریم دوست‌محمدی، فاطمه رحیمی، مجتبی دامرودی، مهدی علیزاده، محمد مرتضوی، سپیده رحمتی، مجتبی براتی، الهام صباحی، مریم داورنیا، مریم تخته‌سنگی، بیتا فلاح و رضا خبازان است.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه به حوزه هنری خراسان شمالی واقع در بجنورد، چهارراه شهدای دانش‌آموز، کوچه گلچین پلاک ۷۳ و ۷۵ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/8907/افتتاح نمایشگاه عکس «یا علی گفتیم و عشق آغاز شد»

چاپ خبر