گردهمایی رسانه‌ها در حوزه هنری برگزار شد

کد مطلب: 8894  |  تاريخ: یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۸:۰۳


گردهمایی رسانه‌ها در حوزه هنری برگزار شد

گردهمایی رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری با مدیر مرکز روابط عمومی و امور بین الملل حوزه هنری به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری؛ در گردهمای اصحاب رسانه با روابط عمومی حوزه هنری که صبح امروز ۲۷ مردادماه به مناسب روز خبرنگار در حوزه هنری برگزار شد، مدیران فرهنگی، سردبیران و دبیران رسانه‌های مختلف ضمن حضور در این نشست صمیمانه، به ارائه نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند.

در این نشست حیدر ایمنی مدیر مرکز روابط عمومی و امور بین الملل حوزه هنری ضمن خیر مقدم و تشکر از فعالیت‌های مجددانه اصحاب رسانه در پوشش فعالیت‌های حوزه هنری تاکید کرد: حوزه هنری در دوره‌ای تازه از حضور خود در فضای رسانه‌ای قرار دارد و نگاه محتوا نگرانه و تولید محور مبنای فکری و عملی روابط عمومی در تولید و انتشار اخبار حوزه هنری است.


وی ادامه داد: با توجه به اینکه بسترهای رسانه‌ای امروز تغییر بسیاری کرده است،‌ لذا روابط عمومی حوزه هنری نیز با حفظ ارزش‌های خبری و رسالت اطلاع رسانی، اخبار دقیق، صحیح و سریع را در فضاهای نوین رسانه نیز تولید و منتشر می‌کند که از جمله فعالیت‌های روابط عمومی در این فضا تولید مستندهای گزارشی با عنوان «سمیه نرسیده به حافظ»، تولید گزارش‌های تصویری و ویدئویی به همراه متن، تولید محتواهای تلخیص شده از کتب منتشر شده انتشارات سوره مهر، تولید کلیپ‌های مناسبتی و ... است.

در پایان این نشست ضمن گرامی‌داشت روز خبرنگار و به پاس زحمات و همکاری‌های بی دریغ اصحاب رسانه‌ در طول سال گذشته، از حاضرین با لوح تقدیر و هدیه، تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/8894/گردهمایی رسانه‌ها در حوزه هنری برگزار شد

چاپ خبر