کتاب «ارزش فرهنگی یا اقتصادی» به چاپ رسید

کد مطلب: 8854  |  تاريخ: شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۴:۲۱


کتاب «ارزش فرهنگی یا اقتصادی» به چاپ رسید

مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از چاپ و انتشار کتاب «ارزش فرهنگی یا اقتصادی» درآمدی بر تقابل‌های شناختی اقتصاد هنر توسط حوزه هنری استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، اسحاق آقایی بیان کرد: این کتاب توسط حسین خلیلی و وحید شاکر به رشته تحریر درآمده است و با حمایت واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد و توسط انتشارات آناپنا در ۱۱۰۰جلد به چاپ رسیده است.

وی افزود: در این کتاب ضمن ارائه تعاریف‌شناختی ارزش و بازشناسی مفاهیم کارکردی فرهنگ و اقتصاد، سعی شده است که از زوایا و نظرگاه‌های مختلف، پرسش بنیادی «ارزش فرهنگی یا اقتصادی» به عنوان یک مسئله‌شناختی مدنظر قرار گیرد.

آقایی اظهار داشت: همچنین در این کتاب در سعی شده تا منبع مطالعاتی مناسبی برای ورود آگاهانه جامعه هنری کشور (هنرمندان، مخاطبان، پژوهشگران، مدیران، برنامه‌ریزان، کنشگران رسانه‌ای و ...) به ساحت اقتصاد فرهنگ و هنر فراهم شود.

وی عنوان کرد: واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد تلاش دارد تا مباحث تخصصی مربوط به فرهنگ و هنر به عنوان مرکزی برای رصد، آموزش، رویش و پایش نسلی از جوانان متعهد با تولید محتوای غنی برآمده از فرهنگ انقلاب اسلامی در اختیار مخاطبینش قرار گیرد.

انتهای پیام/

 

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/8854/کتاب «ارزش فرهنگی یا اقتصادی» به چاپ رسید

چاپ خبر