نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان از حوزه هنری و دستگاه‌های فعال فرهنگی استان لرستان تقدیر کرد

کد مطلب: 8685  |  تاريخ: یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۳:۰۰


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان از حوزه هنری و دستگاه‌های فعال فرهنگی استان لرستان تقدیر کرد

طی مراسمی که به مناسبت سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیت نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان برگزار شد، از دستگاه‌های فعال فرهنگی استان تقدیر به‌عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در این مراسم که فرماندار خرم‌آباد، مدیران استانی و جمعی از خبرنگاران و فعالان فرهنگی استان حضور داشتند، نماینده ولی فقیه در استان لرستان، فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی را خط مقدم جبهه مقابله با استکبار جهانی دانست و افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عدالت اجتماعی نسبت به دوران گذشته افزایش چشمگیری داشته است و مردم علی‌رغم وجود برخی مشکلات قدردان این نعمت الهی هستند. باید دستگاه‌ها و مجموعه‌های فرهنگی و رسانه‌ای با دقت و صحت کامل دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای مردم تشریح کنند، که اگر در این کار خدای نکرده غفلت شود، دیگران با ابزارهای فراوان رسانهای که در اختیار دارند موضوع را آن‌گونه که پسند آن‌ها است برای مردم بازگو می‌کنند.

آیت‌الله میرعمادی رمز موفقیت در مقابل جبهه استکبار را مقاومت آگاهانه دانست و گفت: بحمدالله مقاومت ملت ایران و ملت‌های مظلوم منطقه نتیجه داده است و این روزها شاهد آن هستیم که کشورهای عربی یکی پس از دیگری به سمت ایران اسلامی چرخش پیدا می‌کنند که این باز از برکات مقاومت است.

در ابتدای این مراسم گزارشی از روند فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی در سال ۹۷ توسط دستگاه‌های استانی، از سوی حجت‌الاسلام حیات‌الغیبی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان ارائه شد و در پایان از دستگاه‌های فعال فرهنگی استان در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی تقدیر به‌عمل آمد.

انتهای پیام/

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/8685/نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان از حوزه هنری و دستگاه‌های فعال فرهنگی استان لرستان تقدیر کرد

چاپ خبر