راوی «بلدچی» در شبکه تلویزیونی افلاک

کد مطلب: 8304  |  تاريخ: چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۷:۴۶


راوی «بلدچی» در شبکه تلویزیونی افلاک

در نشست مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان با رئیس حوزه هنری لرستان مقرر شد که هر هفته یکی از تولیدات حوزه هنری لرستان با حضور پدیدآورنده اثر در برنامه زنده شبانه شبکه تلویزیونی افلاک به مدت ۱۵ دقیقه معرفی شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در دومین هفته از تیرماه ۹۸ در برنامه زنده شبانه، پرمخاطب‌ترین برنامه شبکه تلویزیونی افلاک، کتاب «بلدچی» بلندترین روایت تاریخ دفاع مقدس استان لرستان، تولید حوزه هنری لرستان با حضور نویسنده کتاب معرفی شد و مورد بررسی قرار گرفت.

در این برنامه اسماعیل سپهوند نویسنده کتاب «بلدچی» به عنوان مهمان ویژه برنامه زنده شبکه تلویزیونی افلاک به تشریح چگونگی فرایند شکل‌گیری و نگارش مجموعه ۳ جلدی «بلدچی» پرداخت و در ادامه بخش‌هایی از این کتاب مورد خوانش قرار گرفت.

بر اساس توافق به‌عمل آمده میان صداوسیمای مرکز لرستان و حوزه هنری لرستان، قرار است تولیدات این حوزه در بخش‌های ادبیات پایداری، آفرینش‌های ادبی، هنرهای تصویری و موسیقی تا پایان سال جاری به‌صورت هفتگی با دعوت از پدیدآورندگان آثار از طریق شبکه تلویزیونی افلاک معرفی شوند.

کتاب «بلدچی» نخستین روایت بلند دفاع مقدس لرستان است که در آن نویسنده به تشریح زندگی خود می‌پردازد. خاطرات دوران جنگ و هشت سال دفاع مقدس بازگو می‌شود تا این خاطرات ارزشمند برای آیندگان به یادگار بماند.

انتهای پیام/

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/8304/راوی «بلدچی» در شبکه تلویزیونی افلاک

چاپ خبر