«فیلشاه» در بازار جشنواره فیلم کن

کد مطلب: 7876  |  تاريخ: چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۲:۲۳


«فیلشاه» در بازار جشنواره فیلم کن

انیمیشن سینمایی «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه‌کنندگی حامد جعفری در بازار بین‌المللی جشنواره فیلم کن به نمایش درمی‌آید.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، انیمیشن سینمایی «فیلشاه» جمعه ۲۷ اردیبهشت‌ماه در پردیس سینمایی Palais Cinema  شهر کن به نمایش درمی‌آید.

«هنرپویا» به عنوان کمپانی سازنده این انیمیشن با نمایش «فیلشاه» در بازار بین‌المللی جشنواره فیلم کن، به تکمیل برنامه‌های توسعه بازار بین‌المللی محصولات خود می‌پردازد.

حامد جعفری، مدیر عامل هنر پویا و تهیه‌کننده انیمیشن‌ سینمایی «فیلشاه»، با اعلام این خبر گفت: هنرپویا با حضور در بازارها و فستیوال‌های بزرگ سینمایی توانسته است تعاملات خوبی را با پخش‌کنندگان و حتی تولیدکنندگان فیلم‌های سینمایی و انیمیشن داشته باشد. تاکنون چند قرارداد خارجی برای پخش محصولات سینمایی هنرپویا شامل «شاهزاده روم»، «فیلشاه» و «انقراض» در خارج از مرزهای ایران به امضا رسیده که امید است با نزدیک شدن به موعد اجرای هر یک از این قراردادها، اخبار آن را در اختیار رسانه‌ها قرار دهیم.

انیمیشن «فیلشاه» محصول گروه هنرپویا به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری است که نوروز ۹۷ توسط موسسه «بهمن سبز» در سینماهای سراسر کشور اکران شد و با استقبال خانواده‌ها توانست به فروش بیش از ۸میلیارد و پانصد میلیون تومانی دست یابد.

انتهای پیام/

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/7876/«فیلشاه» در بازار جشنواره فیلم کن

چاپ خبر