نمایش آثار نسل نو طراحان گرافیک در بخش جنبی «اسم‌های نو»

کد مطلب: 7810  |  تاريخ: دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۳:۵۲


در پانزدهمین نمایشگاه حروف‌نگاری پوستر اسماء‌ الحسنی صورت می‌گیرد؛

نمایش آثار نسل نو طراحان گرافیک در بخش جنبی «اسم‌های نو»

آثاری از چهار طراح گرافیک در بخش جنبی پانزدهمین نمایشگاه حروف‌نگاری پوستر اسماء‌ الحسنی با عنوان «اسم‌های نو» به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، بخش جنبی «اسم‌های نو» با هدف معرفی چهره‌های جدید از نسل نو طراحان گرافیک ایران که آثارشان بیشتر صبغه مذهبی دارد، برگزار می‌شود.

گرایش به استفاده از عناصر سنتی در طراحی گرافیک، حروف و حروف‌نگاری و کشف زبانی شخصی از جمله معیارهای انتخاب آثار در بخش جنبی این رویداد حوزه تجسمی بوده است.

در این بخش آثاری از حمیدرضا کشاورزی میاندشتی، احمد عزیزپور، حسین چمن‌خواه و محمدصابر شیخ رضایی، در گالری زمستان خانه هنرمندان ایران نمایش داده می‌شود.

حمیدرضا کشاورزی میاندشتی متولد ۱۳۵۰ در شهر ری و کارشناس ارشد هنر اسلامی است. وی دارای مقالات و پژوهش‌های گوناگونی در زمینه خطوط سنتی در معماری است.

احمد عزیزپور متولد ۱۳۵۳ در ایلام و مدرس گرافیک در مراکز دانشگاهی اصفهان است. وی چهره سال گرافیک استان ایلام و برگزیده بهترین پوستر از نگاه مخاطبان نمایشگاه اسماء الحسنی بوده است.

حسین چمن‌خواه متولد ۱۳۶۰ در شیراز و دارای مدرک کارشناسی گرافیک و عضو کانون هنر شیعی است. کسب رتبه اول دوازدهمین نمایشگاه پوستر اسماء الحسنی و رتبه سوم گرافیک جشنواره هنر آسمانی از جمله سوابق حرفه‌ای اوست.

محمدصابر شیخ رضایی متولد ۱۳۶۴ در تهران طراح گرافیک، تصویرگر و عکاس است و در بیش از ۴۰ رقابت هنری ملی و بین‌المللی عنوان کسب کرده است.

پانزدهمین نمایشگاه حروف نگاری پوستر اسماء الحسنی ۱۶ تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه در گالری‌های زمستان و ممیز خانه هنرمندان ایران در حال برگزاری است.

انتهای پیام/


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/7810/نمایش آثار نسل نو طراحان گرافیک در بخش جنبی «اسم‌های نو»

چاپ خبر