یک چاپ از «اکنون» فاضل نظری پیش‌فروش شد

کد مطلب: 7081  |  تاريخ: دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷  |  ساعت: ۱۳:۳۲


در آستانه رونمایی اعلام شد؛

یک چاپ از «اکنون» فاضل نظری پیش‌فروش شد

عبدالحمید قره‌داغی، مدیرعامل انتشارات سوره مهر، از پیش‌فروش یک چاپ از دفتر شعر تازه فاضل نظری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، عبدالحمید قره‌داغی مدیرعامل انتشارات سوره مهر از پیش‌فروش یک چاپ از دفتر شعر تازه فاضل نظری خبر داد.
قره‌داغی با اعلام این خبر افزود: پیش‌فروش این کتاب دومین تجربه ما در پیش‌فروش کتاب بود که از دوم بهمن شروع و تا اول اسفندماه ادامه داشت. ما در این مدت کتاب را با تخفیف جزئی ده درصد پیش‌فروش کردیم و حدود یک چاپ از آن که تقریبا ۲۵۰۰ نسخه را در بر می‌گیرد پیش‌فروش شده است.

وی ادامه داد: پیش از این ما کتاب «آبنبات هل‌دار» را به صورت پیش‌فروش به مخاطبان عرضه کرده‌بودیم که در ژانر خودش کتاب قابل توجهی بود و دفتر شعر آقای نظری نیز تجربه تازه ما در این زمینه بود و تا پیش از نمایشگاه کتاب این اتفاق بار دیگر نیز برای کتاب‌های دیگری رخ خواهد داد.

قره‌داغی با اشاره به اینکه پیش‌فروش کتاب مدلی رایج برای فروش و معرفی آثار در دنیا به شمار می‌رود، اظهار کرد: این اتفاق تا پیش از این در ایران تجربه نشده بود و ما بستری فراهم کردیم که بتوانیم از ظرفیت حضورمان در فضای اینترنت استفاده کرده و این اتفاق را رقم بزنیم. این نکته را هم مد نظر داشتیم که کتاب برای موفقیت در این زمینه یا باید در قالب اثری دنباله‌دار پیش از این مخاطبانش را یافته باشد و یا اینکه صاحب اثر بسیار خاص باشد که مخاطب برای زودتر داشتن اثر راغب شود. هر دوی این اتفاقات در دو تجربه ما رخ داد. درباره کتاب «آبنبات هل‌دار» ما تقریبا نیمی از یک چاپ و درباره کتاب آقای نظری نزدیک به یک چاپ را پیش‌فروش کردیم و در واقع اثری را بر اساس ذائقه مخاطبانمان توانستیم تهیه و ارائه کنیم.

مدیرعامل سوره مهر در ادامه از آیین رونمایی دفتر شعر تازه فاضل نظری در ۱۴ اسفندماه جاری در فرهنگ‌سرای ارسباران خبر داد.

انتهای پیام/


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/7081/ یک چاپ از «اکنون» فاضل نظری پیش‌فروش شد

چاپ خبر