رونمایی از تازه‌ترین اثر حسن روح الامین در حوزه هنری

کد مطلب: 5238  |  تاريخ: دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷  |  ساعت: ۱۳:۴۲


۲۰ شهریورماه صورت می‌گیرد؛

رونمایی از تازه‌ترین اثر حسن روح الامین در حوزه هنری

تازه‌ترین اثر نقاشی حسن روح الامین با نام «لشگر فاطمیون» روز سه شنبه بیستم شهریورماه با حضور خالق اثر در نگاه خانه سوره حوزه هنری رونمایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، تابلو نقاشی «لشگر فاطمیون» از تازه‌ترین آثار حسن روح الامین ساعت 15 روز سه شنبه 20 شهریورماه با حضور صاحب اثر در نگاه خانه سوره حوزه هنری به نمایش درخواهد آمد.

تابلو نقاشی لشگر فاطمیون که تاریخ خلق آن سال 1397 است، در ابعاد 100 در 120 سانتیمتر با تکنیک رنگ و روغن آماده رونمایی شده است.

حسن روح‌الامین، متولد 1364 در تهران است. وی فارغ‌التحصیل رشته نقاشی در مقطع کارشناسی است. روح‌الامین فعالیت خود را از سال 1382 با تصویرسازی آغاز کرد و در ادامه نیز با خلق آثار متعدد موفق به برگزاری نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی در داخل و خارج از کشور در رشته تصویرسازی و نقاشی گردید. تدریس در دانشکده‌های هنر و داوری جشنواره های متعدد تجسمی از دیگر فعالیت‌هایی است که حسن روح‌الامین در کارنامه علمی ـ هنری خود به ثبت رسانده است. آثار نقاشی حسن روح الامین که غالبا مضمونی مذهبی دارند، در چند سال گذشته مورد توجه کارشناسان هنرهای تجسمی و مخاطبان انبوه واقع شده است.

بنابراین گزارش مراسم رونمایی از این اثر همزمان با افتتاحیه نمایشگاه هنر مفهومی بچه های آسمان که در گالری عالی برپا شده است، با حضور خالق اثر و جمعی از هنرمندان و مسئولان فرهنگی هنری کشور، ساعت 15 روز سه شنبه بیستم شهریورماه در نگاه خانه سوره حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار خواهدشد.


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/5238/رونمایی از تازه‌ترین اثر حسن روح الامین در حوزه هنری

چاپ خبر