فراخوان کتاب عکس استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد

کد مطلب: 3650  |  تاريخ: دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶  |  ساعت: ۱۲:۳۴


فراخوان کتاب عکس استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد

فراخوان کتاب عکس استان چهارمحال و بختیاری از سوی خانه عکاسان حوزه هنری چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حجت‌الله شیروانی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: فراخوان کتاب عکس به منظور بازنمایی و بازتاب شایسته آثار منحصربه‌فرد عکاسان چهارمحال و بختیاری و برای ثبت این آثار طراحی و منتشر شده است.

شیروانی افزود: عکس‌های مستند اجتماعی، خانواده و سبک زندگی ایرانی اسلامی و ویژگی‌های خاص اقلیمی، طبیعی و تاریخی استان چهارمحال و بختیاری از محورهای اصلی این فراخوان است که عکاسان استان می‌باید آثار خود را با در نظر گرفتن این محورها انتخاب و برای چاپ در کتاب عکس استان ارسال کنند.

او گفت: استان چهارمحال و بختیاری دارای عکاسان خوبی است که تاکنون توانسته‌اند در جشنواره‌های مختلف عکس ملی و بین‌المللی خوش بدرخشند.

شیروانی اظهار داشت: کتاب عکس می‌تواند زمینه خوبی برای معرفی مردم استان و طبیعت بکر چهارمحال و بختیاری به نقاط مختلف دنیا باشد.

مسئول خانه عکاسان حوزه هنری نیز گفت: شرکت در این فراخوان برای کلیه گروه‌های سنی مختلف اعم از حرفه‌ای و آماتور آزاد است و عکس‌ها‌ی ارسالی باید از عکاسان استان و از مناطق استان چهارمحال و بختیاری باشد.

مریم آل مومن افزود: هر عکاس می‌تواند 15 عکس در هر بخش ارسال دارد و عکس‌های ارسالی باید به گونه‌ای ویرایش شود که جنبه است اسنادی عکس از بین نرفته و به‌دور از اغراق باشد.

او گفت: عکس‌های ارسالی نباید شامل هرگونه امضاء، نشان، پاسپارتو، حاشیه، قاب و نشان تصویری باشد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ 25 اسفندماه 1396 در قالب لوح فشرده به حوزه هنری چهارمحال و بختیاری واقع در شهرکرد، خیابان شریعتی، کوچه 52 ارسال دارند.


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/3650/فراخوان کتاب عکس استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد

چاپ خبر