استاد محمد جواد محبت، دبیر «مهرواره سراسری شعر وحدت» شد

کد مطلب: 12110  |  تاريخ: چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۲:۱۳


استاد محمد جواد محبت، دبیر «مهرواره سراسری شعر وحدت» شد

استاد محمد جواد محبت به عنوان دبیر« مهرواره سراسری شعر وحدت» تعیین شد، این مهرواره در بخش‌های شعر سنتی ، شعرنو ، زبان‌های بومی ایران و کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، استاد محمد جواد محبت، شاعر برجسته کشورمان، از سوی دبیرخانه مهرواره سراسری شعر وحدت، به عنوان دبیر این مهرواره ملی  که با هدف تکریم شخصیت آسمانی و وحدت‌آفرین پیامبر والامقام اسلام برگزار می‌شود معرفی شده است.

بنابراین گزارش «مهرواره سراسری شعر وحدت» که اختتامیه آن قرار است در هفته وحدت امسال برگزار شود در موضوعات تمدن نوین اسلامی، حاج قاسم شهید قدس، مقابله با استکبار و جریان های تکفیری، شهدای وحدت، قرآن، پیامبر و اهل بیت (ع) ، ایران همدل و فلسطین برگزار می‌شود. 

این مهرواره ملی در بخش‌های شعر سنتی (قالب‌های کهن)،  شعر  نو (سپید و نیمایی)، زبان‌های بومی ایران و کودک و نوجوان برگزار می شود و شركت‌كنندگان می‌توانند حداکثـر تا 5 قطعه شعر مرتبط با موضوع فراخوان را از طریق نشانی www.artfest.ir به دبیرخانه ارسال كنند.

مهرواره سراسری شعر وحدت به همت دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه هنری انقلاب اسلامی، معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و مجمع تقریب مذاهب اسلامی برگزار خواهد شد و علاقمندان به شرکت در این مهرواره می‌تواند آثار خود را حداکثر تا تاریخ یکم آبان ‌ماه 1399 ارسال کنند که در هر بخش، به 5 نفر از برگزیدگان40 میلیون ریال جایزه اهدا خواهد شد.

استاد محمد جواد محبت از شاعران مطرح کشور است که موج عطرهای بهشتی-سروده‌هایی برای حضرت محمد(ص)- ، کوچه باغ آسمان، گلوی سبز آواز و ... از جمله آثار وی است.

انتهای پیام/


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/12110/استاد محمد جواد محبت، دبیر «مهرواره سراسری شعر وحدت» شد

چاپ خبر