فیلم مستند «حاج فیروز آ» به صورت آنلاین اکران شد

کد مطلب: 11681  |  تاريخ: شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۵:۵۸


فیلم مستند «حاج فیروز آ» به صورت آنلاین اکران شد

فیلم مستند «حاج فیروز آ» از تولیدات حوزه هنری آذربایجان شرقی به صورت آنلاین اکران شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سیدمحمدحسین بلاغی با بیان این مطلب اظهار کرد: فیلم مستند «پرتره حاج فیروز آ» نگاهی به زندگی زنده یاد فخرالذاکرین حاج فیروز فرشباف زیرک کار به تهیه‌کنندگی حوزه هنری آذربایجان شرقی است که برای نخستین بار به صورت آنلاین (لایو) در کانال‌های پرمخاطب اینستاگرامی اکران شد.

وی افزود: این فیلم مستند روز پنجشنبه ۲۳ مردادماه رأس ساعت ۱۹، ضمن اکران آنلاین در اینستاگرام حوزه هنری استان، در کانال‌های اینستاگرامی پایگاه‌های خبری شهریارنیوز، نصر، ترجمان صبح و همنوا اکران شد.

وی با بیان اینکه این فیلم مستند توسط پاشا هادیان کارگردانی شده است، ادامه داد: زنده‌یاد حاج فیروز زیرک‌کار یکی از چهره‌های ماندگار معاصر آذربایجان بوده و مداح، ذاکر اهل بیت(ع)، پیر غلام سیدالشهدا و از محبوبیت ویژه‌ای در بین مردم برخوردار بود که متأسفانه روز یکشنبه هفته گذشته دارفانی را وداع گفت.

گفتنی است، فیلم مستند «پرتره حاج فیروز آ» تولید حوزه هنری آذربایجان‌شرقی به مدت زمان ۳۰ دقیقه برای نخستین بار به صورت عمومی و آنلاین اکران شد که بیش از دو هزار نفر از ۵ کانال اینستاگرامی این مستند را تماشا کردند.

انتهای پیام/

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/11681/فیلم مستند «حاج فیروز آ» به صورت آنلاین اکران شد

چاپ خبر