برپایی نمایشگاه مجازی عکس حرم در خوزستان

کد مطلب: 11454  |  تاريخ: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۲:۵۱


برپایی نمایشگاه مجازی عکس حرم در خوزستان

به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان، نمایشگاه مجازی عکس حرم به مناسبت دهه کرامت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمد باوی‌زاده از برپایی نمایشگاه مجازی عکس حرم به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه به مناسبت دهه کرامت برپا شده است.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان افزود: در این نمایشگاه منتخبی از آثار تاریخی و سیر ساخت حرم امام رضا (ع) از گذشته تاکنون به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: در این نمایشگاه ۲۰ اثر در ابعاد مختلف آماده و شاسی شدند که ۱۵ عکس منتخب به‌صورت رنگی و سیاه و سفید در سایت و فضای مجازی برای بازدید عموم به نمایش درآمده است.

باوی‌زاده تصریح کرد: امسال به‌دلیل شیوع ویروس کرونا شاید تعداد زیادی از عاشقان امام هشتم، توفیق زیارت امام رضا (ع) برایشان فراهم نشد که از این طریق می‌توانیم نایب الزیاره آن‌ها باشیم و ارادت خود را به ثامن‌الحجج (ع) ابراز کنیم.

وی خاطر نشان کرد: واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان آمادگی دارد از هنرمندان و علاقه‌مندانی که در فضای هنر اسلامی فعالیت دارند و علاقه‌مند به برپایی و راه‌اندازی نمایشگاه مجازی هستند، حمایت کند.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان یادآور شد: علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه مجازی می‌توانند به سایت حوزه هنری خوزستان به آدرس www.artkhuzestan.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/11454/برپایی نمایشگاه مجازی عکس حرم در خوزستان

چاپ خبر