«آسانسور» در جشنواره ۲۰۲۰ ZEITIMPULS اتریش

کد مطلب: 11371  |  تاريخ: دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۰:۴۵


«آسانسور» در جشنواره ۲۰۲۰ ZEITIMPULS اتریش

شهرام جوادخانی با فیلم کوتاه «آسانسور» به جشنواره بین‌المللی ۲۰۲۰ ZEITIMPULS اتریش رفت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، فیلم کوتاه «آسانسور» به کارگردانی شهرام جوادخانی از هنرمندان فیلمساز اردبیلی به بخش مسابقه جشنوراه بین‌المللی 2020  ZEITIMPULS اتریش راه یافت.

این فیلم از تولیدات واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان اردبیل است که در قالب طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی در سال ۱۳۹۸ و طی تفاهم‌نامه‌ای با وزارت کشور تولید شد.

عوامل این فیلم عبارتند از: نویسنده و کارگردان: شهرام جوادخانی، مشاور هنری: مصطفی رزاق‌کریمی، بازیگران: نادر مهدیلو، سوفیا فقیه‌نجفی، نگار رسولی، دستیار کارگردان و منشی صحنه: مبینا جوادخانی، تصویربردار: فرشید علیزاده، دستیار تصویربردار: شروین علیزاده، گریمور: فاطمه اجاقی، صدابردار: میثم سجادی، مدیرتولید: زهرا پسندی، تدوین و صداگذاری: رضا جعفرزاده.

تاریخ برگزاری این جشنواره از ۲ تا ۷ تیرماه ۱۳۹۹ در شهر وین اتریش است که این دوره از جشنواره به‌دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی سینماها به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

گفتنی است، شهرام جوادخانی متولد سال ۱۳۵۴ در اردبیل و تهیه کننده، نویسنده و کارگردان است. وی عضویت انجمن سینمای جوان ایران دفتر اردبیل از سال ۱۳۶۹، مدرس فیلمنامه و کارگردانی در انجمن سینمای جوان ایران دفتر اردبیل، عضویت هیئت موسس و هیئت مدیره خانه فرهنگ و هنر استان اردبیل و ساخت فیلم‌های کوتاه «یک جفت چشم»، «قاب»، «عصا»، «ثانیه‌ها»، «آینه و شمعدان»، «مثل پرواز بادکنک» و... را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/11371/«آسانسور» در جشنواره ۲۰۲۰ ZEITIMPULS اتریش

چاپ خبر