اکران مجازی فیلم‌های تولیدی حوزه هنری اردبیل

کد مطلب: 11357  |  تاريخ: یکشنبه ۱ تیر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۵:۰۵


اکران مجازی فیلم‌های تولیدی حوزه هنری اردبیل

حوزه هنری استان اردبیل فیلم‌های تولیدی را با عنوان «یک فیلم، یک فیلمساز» اکران کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سیدحامد اسحاقی مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان اردبیل اعلام کرد: به منظور اکران و نشر فیلم‌هایی که سال‌های آتی در حوزه هنری استان اردبیل تولید شده است، برنامه‌ای با عنوان «یک فیلم یک فیلمساز» به همراه معرفی و مصاحبه کارگردانان فیلم‌ها، برای سه ماهه نخست سال ۱۳۹۹ پیش بینی و اجرا شد.

این برنامه به‌گونه‌ای تعریف شده است که هر هفته یک فیلم و جمعا ۱۰ فیلم در فضای مجازی و صفحات رسمی حوزه هنری استان اردبیل بارگذاری شده و مورد اسقبال علاقه‌مندان قرار گرفت.

اسحاقی افزود: فیلم‌هایی که اکران شده عبارت‌اند از: انیمیشن «دست‌های کوچک» به کاگردانی مهدی خروشی، فیلم کوتاه «استیج» به کارگردانی فیاض بهرام، انیمیشن «بووم» به کاگردانی نادر محمدی، فیلم صد ثانیه‌ای «آن مرد» به کارگردانی شهنام سجودی‌زاده، مستند کوتاه «عاصم» به کارگردانی رضا عیسی‌پور، انیمیشن «مشت» به کارگردانی زهرا جعفری‌زاده، فیلم صدثانیه‌ای «سانسور» به کارگردانی الهام عبداله‌زاده، فیلم صد ثانیه‌ای «بازگشت» به کارگردانی بهنام کمالی، انیمیشن «وز وز» به کارگردانی حسن اسداوغلی و انیمیشن «عقاب» به کارگردانی مهدی خروشی.

مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان اردبیل اضافه کرد: هدف از این برنامه بازنشر فیلم‌های تولیدی واحد هنرهای تصویری به همراه توضیحات کارگردان و چگونگی مراحل ساخت و تکنیک فیلم‌ها بود که جنبه آموزشی نیز داشت. از طرفی متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا امکان اکران حضوری فراهم نبود.

انتهای پیام/

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/11357/اکران مجازی فیلم‌های تولیدی حوزه هنری اردبیل

چاپ خبر