برگزاری جشنواره همدلی و سلامت در اردبیل

کد مطلب: 11318  |  تاريخ: یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۵:۴۱


برگزاری جشنواره همدلی و سلامت در اردبیل

جشنواره فیلم و فیلمنامه‌نویسی همدلی و سلامت در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سیدحامد اسحاقی مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان اردبیل از برگزاری جشنواره استانی فیلم و فیلمنامه‌نویسی همدلی و سلامت خبر داد.

وی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تحت‌الشعاع قراردادن مسائل اجتماعی و فرهنگی و از طرفی حضور جهادی مردم مؤمن و انقلابی در کنار مسئولین در مبارزه با این بیماری، جشنواره استانی فیلم و فیلمنامه‌نویسی همدلی و سلامت با همکاری استانداری، صدا و سیما، حوزه هنری، سپاه حضرت عباس(ع) استان، فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری اردبیل و با بیش از 30 میلیون تومان جایزه نقدی برگزار می‌شود.

اسحاقی در ادامه به بخش‌های این جشنواره اشاره کرد و افزود: جشنواره همدلی و سلامت در دو بخش حرفه‌ای شامل (فیلم کوتاه مستند و داستانی، فیلمنامه کوتاه، بلند و طرح سریال و نماهنگ) و بخش مردمی شامل کلیه آثار ویدئویی است.

وی در پایان افزود: مدافعان سلامت، کمک مؤمنانه، جهش تولید، سلامت، فاصله‌گذاری اجتماعی، در خانه بمانیم، گروه‌های جهادی، خدمات ارگان‌ها و سازمان‌ها و توجه به معنویات، موضوعات این جشنواره  است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا تاریخ ۳۱ تیرماه به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

انتهای پیام/

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/11318/برگزاری جشنواره همدلی و سلامت در اردبیل

چاپ خبر