حضور «سایه‌های سنگین کلاغ» در جشنواره هندوستان

کد مطلب: 11200  |  تاريخ: سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۳:۳۰


حضور «سایه‌های سنگین کلاغ» در جشنواره هندوستان

فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» به سیزدهمین دوره جشنواره filmsaaz هندوستان راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این فیلم کوتاه به نویسندگی و کارگردانی بهنام اسداللهی به سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی filmsaaz هندوستان که توسط کلوپ فیلم دانشگاهی دانشگاه الیگور مسلمان(AMU) برگزار می‌شود، راه یافت.

موضوع فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» جنگ و صلح است و تاکنون در جشنواره‌های فیلم کوتاه تهران، استارت باکو، گاتفست جامائیکا و چندین جشنواره دیگر حضور داشته است.

هدف از برگزاری جشنواره filmsaaz هندوستان ترویج و تشویق و قدردانی از سینمای هنری، در بین مردم است و یکی از بزرگترین جشنواره‌های هنری و فرهنگی چند رشته‌ای در هند است که به نمایشگاه فیلم‌های کوتاه، مستندها، موسیقی، هنر و برنامه‌های تبلیغی فرهنگی اختصاص یافته و در این دوره میزبان ۵۰ فیلم مختلف با طبقه‌بندی متفاوت در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ است.

گفتنی است، بهنام اسداللهی هنرمند حوزه هنری اردبیل فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۷ با دستیاری در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی آغاز کرد. وی که پیش از این به عنوان صدابردار و صداگذار با پروژه‌های حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای متعدد برون‌مرزی و شبکه‌های ملی همکاری داشته و در کارنامه هنری خود کارگردانی یک انیمیشن و سه کار کوتاه داستانی را دارد، تاکنون توانسته در جشنواره‌های بین المللی حضور داشته و جوایزی را کسب کند.

انتهای پیام/

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/11200/حضور «سایه‌های سنگین کلاغ» در جشنواره هندوستان

چاپ خبر