راه‌یابی فیلم‌های «رویا» و «به خاطر دخترم» به جشنواره سینماتوگرافیک ایتالیا

کد مطلب: 11157  |  تاريخ: شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۴:۰۳


راه‌یابی فیلم‌های «رویا» و «به خاطر دخترم» به جشنواره سینماتوگرافیک ایتالیا

دو فیلم کوتاه «رویا» و «به خاطر دخترم» از تولیدات حوزه هنری کردستان به کارگردانی محمد فرج‌زاده به نهمین جشنواره Tracce cinemactografiche film fest ایتالیا راه پیدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نهمین جشنواره فیلم کوتاه Tracce  cinemactografiche film fest که از ۳۰ ژوئن تا ۵ جولای (۱۰ تا ۱۵ تیرماه ۹۹) در سه بخش انیمیشن، آزاد و اجتماعی در شهر رم برگزار می‌شود، دو فیلم کوتاه «رویا» و «به خاطر دخترم» به تهیه‌کنندگی حوزه هنری کردستان و نویسندگی و کارگردانی محمد فرج‌زاده به بخش نهایی این جشنواره راه پیدا کردند.

بر اساس این گزارش در بخش آزاد در مجموع ۳۳ فیلم به بخش نهایی راه پیدا کرده‌اند که فیلم «رویا» به همراه ۸ فیلم دیگر از ایران به رقابت با دیگر فیلم‌های راه یافته می‌پردازند.

در این بخش در مجموع ۳۳ فیلم از کشورهای مختلف دنیا حضور دارند.

در بخش فیلم کوتاه با موضوع اجتماعی نیز ۲۸ فیلم مجوز حضور در بخش نهایی را پیدا کرده اند که در این بین فیلم «به خاطر دخترم» تولید حوزه هنری کردستان به همراه ۹ فیلم دیگر از ایران حضور پیدا کرده‌اند.

محمد فرج‌زاده از فیلمسازان جوان کردستانی از شهرستان سقز است که تاکنون موفقیت‌های ارزنده‌ای را در سطح بین‌المللی با آثار تولیدی خود کسب کرده است. از جمله فیلم‌های مطرح این فیلمساز می‌توان به فیلم «سه روک» اشاره کرد.

انتهای پیام/

 


http://www.ebarat.enews.ir/content/news/11157/راه‌یابی فیلم‌های «رویا» و «به خاطر دخترم» به جشنواره سینماتوگرافیک ایتالیا

چاپ خبر