شنبه 25 مرداد 1399

فیلم کوتاه «مثلث بی‌قاعده» تولید شد

فیلم کوتاه مثلث بی قاعده
    -     کد خبر: 9996
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/18|10:36
سرویس : استانها
فیلم کوتاه «مثلث بی‌قاعده» به نویسندگی و کارگردانی حمید علیدوستی شهرکی در شهرکرد تولید شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، فیلم کوتاه « مثلث بی‌قاعده» به نویسندگی و کارگردانی حمید علیدوستی‌شهرکی با حمایت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و توسط حوزه هنری چهارمحال و بختیاری در شهرکرد تولید شد.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به تفاهم‌نامه مبادله شده بین دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و حوزه هنری چهارمحال و بختیاری پیرامون تولید آثار هنری با محوریت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، اولین محصول این تفاهم‌نامه با عنوان فیلم کوتاه «مثلث بی‌قاعده» در شهرکرد تولید شد.

حجت الله شیروانی افزود: این فیلم کوتاه با نگاهی نقادانه سعی دارد روایتی از لزوم توجه به تحکیم خانواده و آسیب‌های آن در جامعه امروزی را به نمایش بگذارد.

وی گفت: محمد حیدری، آرزو عبداللهی، محمد لله‌گانی و بهاره غریبی در این فیلم ایفای نقش می‌کنند و محمد قلی‌پور تصویربرداری آن را انجام داده است.

به گفته وی مجید کبیری صدابردار، مجید ابراهیمیان  تدوین و صداگذار، تهمینه کاظمی مدیر تولید، محمد قلی‌پور عکاس، سینا کوهی‌فایق تیتراژ و جلوه‌های ویژه تصویری و کورش قلی‌پور و  احمد عبدالله‌زاده از دیگر عوامل این فیلم کوتاه هستند.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری افزود: تولید فیلم کوتاه و تئاتر و همچنین آثار تجسمی در دستور کار تفاهم‌نامه مشترک دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و حوزه هنری چهارمحال و بختیاری است که تا پایان اسفند ماه 1398 اجرا خواهند شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال