یکشنبه 19 مرداد 1399

فیلم صدثانیه‌ای «مستانه» در اردبیل تولید شد

فیلم مستانه
    -     کد خبر: 9982
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/16|13:40
سرویس : استانها
فیلم کوتاه صدثانیه‌ای «مستانه» با موضوع آسیب‌های اجتماعی در واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان اردبیل تولید شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، رحمان مجرد معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل، ضمن اعلام این خبر افزود: فیلم داستانی «مستانه» یکی از ده فیلم تولید شده در زمینه آسیب‌های اجتماعی با محوریت مضرات مصرف مشروبات الکلی بر روی جامعه و خانواده است.

مجرد گفت: بر اساس تفاهم‌نامه وزارت كشور با حوزه هنری، تولید فیلم‌های كوتاه 100 ثانیه‌ای با موضوع آسیب‌های اجتماعی، از اسفندماه 1397 در دستور كار حوزه هنری قرار گرفته و در همین راستا فیلم‌سازان استان اردبیل، 10 فیلم کوتاه با ارائه راهكارهای كاهش و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بیان عوامل ریشه‌ای و ارائه الگوهای مثبت تولید کرده‌اند.

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری اردبیل بیان کرد: در این فیلم سعی شده است در زمان بسیار کوتاه از تأثیرات مخربی که ممکن است مصرف مسکرات بر جسم و روح و زندگی افراد بگذارد، گفته شود.

وی افزود: انتخاب دریاچه‌ای در دل جنگل و تأثیر محل فیلمبرداری در انتقال حس فضای آن بر مخاطب و همچنین استفاده از جلوه‌های ویژه برای طبیعی‌تر نشان دادن عناصر موجود در صحنه، از ویژگی‌های بارز این فیلم کوتاه است.

رحمان مجرد اضافه کرد: نویسندگی و کارگردانی این فیلم بر عهده حمید عزیزی و  ناظر پروژه مصطفی رزاق کریمی است و از دیگر عوامل تولید این فیلم می‌توان به بازیگران: حسن رشیدی، سایه عباسپور آتشگاه، فیلمبردار: محبوب شکرزاده، تدوین: میردولت موسوی، صدابردار: سامان عبداللهی، صداگذاری و موسیقی: محمدحسن همرنگ، برنامه‌ریز و دستیار کارگردان: اسماء علیزاده فرزین، مدیر تولید: آناهیتا شیرین صفت، طراح گریم: مونا سادات طباطبایی، جلوه‌های کامپیوتری: آرمین دانشور و منشی صحنه: سولماز ابراهیمی اشاره کرد.

مجرد در آخر افزود: به‌زودی اکران خصوصی این فیلم‌ها برای عوامل تولید، مسئولین مرتبط و همچنین کارشناسان فیلمسازی انجام می‌شود و نظرات در خصوص مضمون و کیفیت فیلم‌های تولیدی تهیه خواهد شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال