سه شنبه 13 خرداد 1399

تشکیل شورای سیاست‌گذاری شب‌های خاطره حوزه هنری زنجان

شورای سیاست‌گذاری شب‌های خاطره حوزه هنری زنجان
    -     کد خبر: 9957
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/12|16:59
سرویس : استانها
شورای سیاست‌گذاری شب‌های خاطره حوزه هنری زنجان با حضور مسئولین و متولیان برگزاری شب خاطره در حوزه هنری زنجان تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، شورای سیاست‌گذاری شب‌های خاطره حوزه هنری زنجان با حضور مسئولین و متولیان برگزاری شب خاطره صبح یکشنبه، دوازدهم آذرماه در حوزه هنری زنجان تشکیل شد.

شورای سیاست‌گذاری شب‌های خاطره حوزه هنری زنجان، با حضور رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس دکتر سیدجعفر حسینی، کارگروه اجرایی و محتوایی شب خاطره آغاز به کار کرد.

رزمنده جمال زرگری، امیر نعمتی رئیس حوزه هنری زنجان، مهدی خدایی معاون فرهنگی هنری و داود خدایی، مدیر دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری استان زنجان در این جلسه حضور داشتند.

در این جلسه، ضمن بررسی مختصات محتوایی و اجرایی شب ملی خاطره به مناسبت گرامی‌داشت عملیات‌های کربلای 4 و 5 که در دی ماه 98 در زنجان برگزار خواهد شد، سایر برنامه‌های واحد دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری استان زنجان نیز مورد بررسی قرار گرفت و همچنین در این نشست به بهره‌ جستن از دیگر مسئولین و علاقه‌مندان به برگزاری شب خاطره در شورای سیاست‌گذاری تأکید شد.

امیر نعمتی، ضمن تأکید بر بیان و انتشار ناگفته‌های عملیات کربلای 4 و روایت درست، نه درشت، در قالب‌های هنری علی‌الخصوص آثار تصویری اشاره کرد و حمایت حوزه هنری زنجان از برنامه‌های حوزه ایثار و شهادت را اعلام کرد.

گفتنی است، در شب ملی خاطره که به مناسبت گرامی‌داشت عملیات‌های کربلای 4 و 5 که در دی ماه 98 در زنجان برگزار خواهد شد، از کتاب خاطرات سیدجعفر حسینی (غواص خط‌‌شکن کربلای چهار) با عنوان «میهمانان ام‌الرصاص» نیز رونمای می‌شود.

شایان ذکر است، کتاب خاطرات «سیدجعفر حسینی» با عنوان «میهمانان ام‌الرصاص» توسط دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری امور استانها و مجلس حوزه هنری و با همکاری واحد ادبیات پایداری حوزه هنری زنجان در مراحل چاپ و انتشار است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال