پنج شنبه 6 آذر 1399

حوزه هنری بازوی هنری سازمان تبلیغات اسلامی است

محمد روح الامینی
    -     کد خبر: 9953
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/12|15:56
سرویس : استانها
محمد روح‌الامینی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی کشور در سفر به شهرکرد و بازدید و دیدار با ریاست و کارکنان حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: حوزه هنری انقلاب اسلامی به عنوان بازوی سازمان تبلیغات اسلامی است و باید همکاری بین حوزه هنری و سازمان تبلیغات اسلامی بیشتر باشد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، روح الامینی عنوان کرد: از هم جدا بودن سازمان و حوزه هنری کمکی به هیچ یک از ما نخواهد کرد و باید با هم افزایی بیشتر و نشست‌های مشترک بتوانیم کارهای فرهنگی تبلیغی و هنری مشترکی را انجام دهیم که مخاطبان حوزه هنری و سازمان را صد چندان کند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در بیشتر شهرها و استان‌های ما از لحاظ سخت افزاری کار زیادی شده و تغییر و تحول در این زمینه به خوبی نمایان است، ولی امروز باید تولید محتوا و آثار فاخر را بیش از پیش در دستور کار قرار دهیم و این هم افزایی و کار مشترک تمام مجموعه‌های فرهنگی را می‌طلبد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی کشور ضمن سپاس از تولیدات و آثار و برنامه‌های مطلوب حوزه هنری استان گفت: باید با بالا بردن کیفیت سالن‌ها و اماکن فرهنگی و کثرت جلسات شعر، داستان و دیگر فعالیت‌های هنری و فرهنگی تبلیغی در استان در جذب حداکثری و بیش از پیش مخاطبین کوشید که همکاری و کمک رسانی دو طرفه می‌تواند ما را به این مقصود برساند.

وی هنرمندان را از سرمایه‌های انقلاب اسلامی دانست و افزود: باید تلاش کنیم هنرمندان استان‌ها بتوانند با تولید آثار هنری فاخر خود، هر چه بیشتر اهداف ناب اسلام و انقلاب اسلامی را به جهانیان معرفی کنند.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: حوزه هنری استان چهارمحال و بختیاری در بیش از سه دهه فعالیت خود در استان آثار بسیاری را در زمینه@های مختلف هنری تولید کرده که اغلب در کشور از آثار مطرح و بنام هستند.

حجت ا... شیروانی افزود: تولید کتاب تاریخ انقلاب اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری یکی از آثار فاخر و تاثیرگذار حوزه هنری است که به زودی به چاپ خواهد رسید و به گفته مسئولین مرکز یکی از آثار شاخص در این زمینه در کشور خواهد بود.

وی اظهار داشت: هنرمندان و تولیدات حوزه هنری در زمینه فیلم، تئاتر، ادبیات پایداری، موسیقی، تجسمی، آفرینش های ادبی تا کنون در کشور خوش درخشیده اند و به تازگی دو تولید این حوزه در زمینه رمان و نقد ادبی در جوایز و رویدادهای تراز اول کشور (جایزه جلال آل احمد و کتاب سال جهوری اسلامی ایران) نامزد شده اند.

گفتنی است، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی کشور به همراه مدیرکل و معاونین سازمان تبلیغات اسلامی استان صبح سه‌شنبه 12 آذرماه  از حوزه هنری بازدید کرد و نشستی با ریاست و کارکنان این نهاد فرهنگی و هنری برگزار کردند.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال