جمعه 9 خرداد 1399

صبح خاطره دانش‌آموزی در اراک/ معرفی کتاب «نفس‌های خردلی»

صبح خاطره دانش آموزی
    -     کد خبر: 9949
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/12|15:46
سرویس : استانها
به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان مرکزی، پنجمین صبح خاطره دانش‌آموزی با عنوان (دیدار نسل حماسه‌ساز با نسل آینده‌ساز) در اراک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، به همت دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان مرکزی، پنجمین صبح خاطره دانش‌آموزی با عنوان (دیدار نسل حماسه‌ساز با نسل آینده‌ساز) با حضور ناخدا دوم سید حسن میرناصری جانباز نیروی دریایی در دبیرستان پسرانه شهید عباس نجفی در اراک برگزار شد.

مریم طالبی مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان بیان کرد: این برنامه در صبح روز دوشنبه 11 آذرماه در دبیرستان شهید نجفی با حضور دانش‌آموزان و کارکنان دبیرستان برگزار شد و ناخدا دوم سید حسن میرناصری جانباز نیروی دریایی به روایت خاطرات خود در دوران دفاع مقدس پرداخت که مورد تشویق و استقبال مخاطبین قرار گرفت.

طالبی در ادامه افزود: علاوه بر نمایش موشن‌گرافی 3 عملیات نیروی دریایی (عملیات اشکان - عملیات شهید صفری و مروارید) ناخدا دوم عباسی نماینده نداجا در استان مرکزی که دیگر میهمان این برنامه بود، در خصوص عملیات‌ها به بحث و گفت‌وگو پرداخت. در پایان از وجیه‌الله باقری مدیر دبیرستان شاهد شهید نجفی تقدیر شد.

گفتنی است ناخدا دوم «سید حسن میرناصری» فرمانده پایگاه دریایی خرمشهر را در زمان اشغال این شهر عهده‌دار بوده است.

معرفی کتاب نفس‌های خردلی در صبح خاطره دانش‌آموزی

همزمان با برگزاری پنجمین صبح خاطره دانش‌آموزی، کتاب «نفس‌های خردلی» (خاطرات سرهنگ علی جلالی) به دانش آموزان معرفی شد.

پس از بیان خاطره توسط ناخدا دوم سید حسن میرناصری از سخنان وی سوالاتی طراحی و از دانش آموزان حاضر در جلسه پرسیده شد که به 5 نفر از برندگان کتاب «نفس‌های خردلی» اهدا شد.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال