پنج شنبه 19 تیر 1399

برگزاری کارگاه فیلمسازی مستند در حوزه هنری فارس

کارگاه مستند
    -     کد خبر: 9947
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/12|15:44
سرویس : استانها
واحد هنرهای تصویری حوزه هنری فارس کارگاه مقدماتی فیلمسازی کوتاه مستند را برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمدحسن محمودی مسئول این واحد عنوان کرد: تولید فیلم مستند از رویکردهای اساسی ماست که نیاز به آموزش دارد و راه اندازی کارگاه مقدماتی فیلم کوتاه مستند را باید در همین راستا ارزیابی کرد.

وی افزود: این رویداد که «کارگاه فیلم کوتاه مستند؛ ایده‌یابی، پرداخت و تولید» نام گرفته، از جمله برنامه‌هایی است که در قالب برنامه‌ها و کارگاه‌های زمستانه در حوزه هنری فارس برگزار می‌شود و علاقه‌مندان عرصه سینما و فعالان این عرصه می‌توانند در آن شرکت کنند.

محمودی ادامه داد: کارگاه مستند کوتاه در دو بخش طراحی شده و تلاش شده با بهره‌گیری از تکنیک‌های اجرایی و عملی توان هنرجویان را ارتقا دهد.

وی در تشریح عناوین این کارگاه تصریح کرد: در بخش اول کارگاه به مفاهیم «ایده‌یابی – پرداخت» می‌پردازیم و در بخش دوم چگونگی تولید فیلم مستند مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

محموی افزود: آخرین مهلت ثبت‌نام کارگاه تا پایان وقت اداری ۱۷ آذرماه است. این کارگاه ۱۳ آذرماه افتتاح شده و تا ۲۵ دی‌ماه روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت ۹ تا ۱۲ در محل حوزه هنری فارس برگزار می‌شود.

وی در پایان اظهار داشت: علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند به نشانی: خیابان قصردشت، نرسیده به قم آباد، کوچه ۶۴، فرعی اول، حوزه هنری استان فارس مراجعه کرده یا با شماره‌های 09387617031 و 36265266 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال