سه شنبه 13 خرداد 1399

برنامه‌های جشنواره سراسری تئاتر مردمی «بچه‌های مسجد» اعلام شد + جدول

جدول برنامه های جشنواره سراسری تئاتر مردمی «بچه های مسجد»
    -     کد خبر: 9931
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/11|10:14
جدول برنامه‌های چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی «بچه‌های مسجد» منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی «بچه‌های مسجد» از دوشنبه 11 آذر از ساعت 18 با برگزاری افتتاحیه‌ای در شبستان امامزاده حسین(ع) آغاز به کار می‌کند.

همچنین آیین گل فشانی این رویداد از ساعت 19 همین روز در گلزار شهدا در شهر قزوین صورت می‌گیرد. اجراهای این جشنواره نیز روز سه‌شنبه 12 آذرماه از ساعت 10:45 تا 19:45 در چهار مسجد 14 معصوم(ع)، جوادالائمه(ع)، امام حسن عسکری(ع) و توحید پیگیری می‌شود.

در اولین روز از این جشنواره «نمایش‌های هرکسی از ظن خود شد یار من»، «پلاک 147»، «خوب، بد، زشت»، «روزی که بهشتی شدم»، «پمپ»، «تالار»، «فانوس»، «کفش»، «به خاطر مروارید»، «اپرت قزاقی»، «دو ساعت در روز»، «سه و چهارده»، «نقل سرخ»، «اخلاق صاحبدلان» و «امن‌ترین جای دنیا» جای دنیا اجرا می شوند. همچنین در روز دوم جشنواره (چهارشنبه 13 آذر) اجرای نمایش‌های نامبرده در مساجد محل برگزاری پیگیری می‌شود.

همچنین کارگاه‌های آموزشی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی «بچه‌های مسجد» روز پنجشنبه 14 آذرماه از ساعت 9 تا 12 و 14 تا 16 در مسجد امام حسن عسکری(ع) با حضور محمدرضا آزاد و سید حسین فدایی‌حسین برگزار می‌شود.

این رویداد نمایشی همچنین با معرفی برگزیدگان در شبستان امام علی(ع) از ساعت 18:30 روز پنجشنبه 14 آذرماه به کار خود پایان می‌دهد.

داوری آثار این جشنواره را کاظم نظری، توحید معصومی و مرتضی نجفی بر عهده دارند.

 

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال