یکشنبه 18 خرداد 1399

کسب ۷ جایزه برای نمایش «من دیگه از تاریکی نمی‌ترسم»

نمایش «من دیگه از تاریکی نمی‌ترسم»
    -     کد خبر: 9908
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/9|12:09
سرویس : استانها
مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان مرکزی از کسب ۷ عنوان برگزیده توسط هنرمندان تئاتر استان در بیست‌وپنجمین جشنواره ملی تئاتر «لاله‌های سرخ» اندیمشک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، خلیل خسروبیگی اظهار داشت: نمایش «من دیگه از تاریکی نمی‌ترسم»، تولیدی از حوزه هنری استان به نویسندگی و کارگردانی سید محمد محمدی پس از حضور در این جشنواره ملی، در آیین اختتامیه این رویداد فرهنگی هنری که شامگاه جمعه ۸ آذرماه با حضور مسئولان استانی و محلی و اهالی فرهنگ و هنر در تالار خورشید شهرستان اندیمشک برگزار شد، موفق به کسب ۷ عنوان برگزیده این جشنواره شد.

وی افزود: علاوه بر کسب عنوان نخست بازیگری مرد توسط پوریا رضایی، سید محمد محمدی نویسنده و کارگردان این اثر، رتبه اول نویسندگی و رتبه دوم کارگردانی و همچنین رتبه دوم طراحی صحنه را از آن خود کرد.

مسئول واحد هنرهای نمایشی در ادامه گفت: در بخش طراحی نور، عرفان علی نجاتی موفق به کسب عنوان دوم شد و محمد ولیان در بخش موسیقی مورد تقدیر قرار گرفت و در پایان، نمایش «من دیگه از تاریکی نمی‌ترسم» به عنوان نمایش برتر این جشنواره انتخاب شد.

گفتنی است بیست‌وپنجمین جشنواره ملی تئاتر «لاله‌های سرخ» با حضور گروه‌های نمایشی از استان‌های اصفهان، البرز، بوشهر، مرکزی، گیلان، قزوین و خوزستان از ۵ تا ۸ آذرماه در اندیمشک برگزار شد که فریبا متخصص، مریم معترف و بهزاد صدیقی داوری این جشنواره را بر عهده داشتند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال