جمعه 9 آیان 1399
با حضور آیت‌الله دری نجف آبادی؛

کتاب «نفس‌های خردلی» در اراک رونمایی شد

رونمایی «نفس‌های خردلی» در اراک
    -     کد خبر: 9895
    -     تاريخ انتشار : 1398/9/6|14:08
سرویس : استانها
کتاب «نفس‌های خردلی» خاطرات سرهنگ پاسدار علی جلالی فراهانی جانباز شیمیایی با تدوین و تنظیم ژیلا اویسی، در اراک رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، همزمان با هفته بسیج و در جلسه درس اخلاق آیت‌الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک و با حضور مهندس آقازاده استاندار مرکزی و معاونین استاندار، از کتاب «نفس‌های خردلی» خاطرات سرهنگ پاسدار علی جلالی فراهانی جانباز شیمیایی، تدوین و تنظیم ژیلا اویسی، رونمایی شد.

در این برنامه که در صبح روز چهارشنبه ۶ آذرماه در محل بیت امام جمعه اراک با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، از این اثر ارزشمند که جدیدترین اثر تولیدی حوزه هنری استان مرکزی است با حضور مسئولین استانی رونمایی شد.

رضا میرزایی رئیس حوزه هنری استان مرکزی اظهار داشت: این کتاب که دربرگیرنده خاطرات علی جلالی در دوران دفاع مقدس و همچنین دوران مداوای ایشان در ژاپن است، به اهتمام دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان مرکزی تولید و توسط انتشارات سوره مهر در تیراژ ۱۲۵۰ نسخه در ۲۱۵ صفحه به چاپ رسیده است و تاکنون در سه نوبت با حضور مسئولین نظامی و اداری کشور و استان مرکزی در تهران و اراک رونمایی شده است.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال