یکشنبه 15 تیر 1399

اختتامیه اولین دوره کتاب مدافعان حرم برگزار می‌شود

اختتامیه جایزه شهید همدانی
    -     کد خبر: 9829
    -     تاريخ انتشار : 1398/8/27|12:21
برگزیدگان بخش‌های مختلف اولین دوره انتخاب کتاب مدافعان حرم با نام جایزه شهید حسین همدانی امروز دوشنبه ۲۷ آبان ماه از ساعت ۱۵ در تالار سوره حوزه هنری معرفی می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حسین زنجانی دبیر اجرایی نخستین دوره انتخاب کتاب مدافعان حرم جایزه سردار شهید حسین همدانی به جزئیات این جایزه اشاره و عنوان کرد: آیین پایانی جایزه عصر امروز دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه برپا می‌شود.

زنجانی بیان کرد: نتایج نخستین دوره در ۴ حوزه اعم از داستان و رمان، مستند، (خاطره و تاریخ شفاهی) شعر و پژوهش اعلام خواهد شد و قرار است در هر بخش یک «کتاب برتر» و «یک اثر تقدیری» معرفی شود.

زنجانی افزود: به این دلیل که این جایزه بین‌المللی است، چند کتاب نیز در حوزه تالیف و ترجمه از کشورهای عربی مثل سوریه لبنان و عراق تجلیل خواهد شد، در این بخش از نویسنده و ناشران تقدیر به عمل می‌آید.

زنجانی درباره مراسم اختتامیه خاطرنشان کرد: در این مراسم از خانواده شهدای مدافع حرم، فعالان حوزه فرهنگی، نویسندگان و پژوهشگران دعوت به عمل آمده تا میزبانشان باشیم.

گفتنی است، اولین دوره انتخاب کتاب مدافعان حرم (جایزه شهید همدانی) امروز دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال