یکشنبه 15 تیر 1399

درخشش نمایش «غسالخان» در جشنواره استانی تئاتر قم

بیست‌ویکمین جشنواره استانی تئاتر قم
    -     کد خبر: 9828
    -     تاريخ انتشار : 1398/8/27|11:13
سرویس : استانها
نمایش «غسالخان» تولید کارگاه نمایش اولین تجربه حوزه هنری قم، در بیست‌ویکمین جشنواره استانی تئاتر قم شش جایزه کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، شش جایزه بیست‌ویکمین جشنواره استانی تئاتر قم، به عوامل نمایش «غسالخان» که در کارگاه نمایش اولین تجربه حوزه هنری قم تولید شده‌ است، تعلق گرفت.

در بخش بازیگری مرد «محمدرضا پیغمبری» عنوان نفر نخست را کسب کرد و تندیس جشنواره را در دست گرفت،‌ در همین بخش «میثم رهوار» جایزه نفر سوم را دریافت کرد.

«بابک غلامی» نویسنده نمایشنامه‌ «غسالخان» نیز بهترین نمایشنامه‌نویس جشنواره شد و تندیس این بخش از آن خود کرد. «فاطمه رشید» بازیگر زن نمایش نیز تندیس بهترین بازیگر زن را در دست گرفت.

در بخش طراحی لباس هم تندیس بهترین طراح به «منصوره اسدی» طراح لباس نمایش «غسالخان» رسید.

در بخش طراحی صحنه داوران هیچ اثری را شایسته احراز رتبه اول تا سوم ندانستند، اما از «ابوالفضل زینلی» به‌خاطر طراحی صحنه نمایش «غسالخان» تقدیر شد.

مراسم اختتامیه بیست‌ویکمین جشنواره تئاتر استان قم، شامگاه جمعه ۲۴ آبان‌ماه برگزار شد و با اعلام آرای هیئت داوران این جشنواره آقایان فرهاد مهندس‌پور، محمدامیر یاراحمدی و کورش نریمانی پایان یافت.

شایان ذکر است علاوه بر نمایش «غسالخان» ۶ اثر نمایشی دیگر نیز در این جشنواره حضور داشتند که طی ۳ روز برگزاری جشنواره، از تاریخ ۲۱ تا ۲۳ آبان‌ماه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال