یکشنبه 15 تیر 1399

مسعود جعفری جوزانی در حوزه هنری میهمان «سینماگپ» می‌شود

سینما گپ
    -     کد خبر: 9821
    -     تاريخ انتشار : 1398/8/25|16:55
دور جدید سلسله نشست‌های «سینماگپ» با حضور مسعود جعفری جوزانی کارگردان سینمای ایران، دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، دور جدید سلسله نشست‌های «سینماگپ» با حضور مسعود جعفری جوزانی کارگردان صاحب نام سینمای ایران و جبار آذین منتقد سینما، این هفته دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار می‌شود.

این برنامه با موضوع «الزامات سینمای ملی ایران» پیش‌بینی شده و میهمانان ضمن ارائه سخنرانی و گفت‌و‌گو، پاسخ‌گوی پرسش‌های حاضران خواهند بود.

«موقعیت کنونی سینما و موانع دستیابی به سینمای ملی، نقش و سهم سینماگران و دستگاه‌های سینمایی در شکل‌دهی سینمای ملی، مهمترین موانع تحقق سینمای ملی، رقابت سینمای ملی و بین‌الملل، سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و حوزه هنری و سایر نهادهای دولتی یا خصوصی در مسیر رسیدن به سینمای ملی» از جمله محورها و موضوعات این برنامه است.

برنامه «سینماگپ» حوزه هنری با اهدافی همچون: «بررسی ضرورت‌ها و نیازهای سینمای ایران»، «ارائه دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسان و صاحب نظران»، «انتقال تجارب اساتید سینما»، «کالبدشکافی چالش‌های مدیریت سینما» و... طراحی شده است.

استفاده از این برنامه برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند روز دوشنبه طی ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن تماشاخانه مهر حوزه هنری از آن استفاده کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال