یکشنبه 15 تیر 1399

مروری بر تولیدات تصویری حوزه هنری اصفهان از ابتدا تاکنون

اکران تولیدات حوزه هنری اصفهان
    -     کد خبر: 9798
    -     تاريخ انتشار : 1398/8/21|16:46
سرویس : استانها
همزمان با فرا رسیدن روز حماسه اصفهان، واحد هنرهای تصویری حوزه هنری اصفهان در نظر دارد فیلم‌های کوتاه تولیدی خود را اکران کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این برنامه با عنوان «مروری بر تولیدات تصویری حوزه هنری اصفهان از ابتدا تاکنون» با حضور کارگردان و عوامل این فیلم‌ها به نمایش درخواهد آمد.

نرگس رجایی مدیر هنرهای تصویری حوزه هنری اصفهان گفت: این تولیدات در قالب فیلم‌های کوتاه داستانی و مستند و همچنین انیمیشن اکران خواهند شد و در میان این آثار برخی از فیلم‌ها و انیمیشن‌ها تولیداتی هستند که در جشنواره‌های مختلف حائز رتبه شده اند.

این برنامه به مناسبت روز حماسه اصفهان (۲۵ آبان‌ماه) برگزار می‌شود و به مرور تولیدات تصویری حوزه هنری اصفهان در این سال‌ها می‌پردازد.

رجایی با اشاره به یکی از رسالت‌های حوزه هنری که ساخت و تولید آثار فاخر هنری است ادامه داد: تولید فیلم‌ها و آثار کوتاه ارزشی با توجه به اهمیت هنر سینما و تاثیرگذاری این هنر بر نسل جوان همیشه مورد توجه حوزه هنری و سینماگران مرتبط با این نهاد بوده است و این برنامه با همین رویکرد و همزمان با روز حماسه و ایثار اصفهان برگزار می‌شود.

گفتنی است، برنامه «مروری بر تولیدات تصویری حوزه هنری اصفهان از ابتدا تاکنون» از ساعت ۱۶ تا ۲۰ روزهای شنبه و یکشنبه ۲۵ و ۲۶ آبان‌ماه در سالن سوره حوزه هنری اصفهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال