شنبه 10 خرداد 1399
حضور سوره مهر با ۴۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب مشهد؛

استقبال مشهدی‌ها از آثار پرمخاطب سوره مهر

حضور سوره مهر در مشهد
    -     کد خبر: 9752
    -     تاريخ انتشار : 1398/8/18|12:03
انتشارات سوره مهر در حالی با بیش از ۴۰۰ عنوان کتاب در بیست و یکمین دوره نمایشگاه کتاب مشهد حضور یافته که تا کنون استقبال خوبی از کتاب‌های «فرنگیس»، «خاطرات سفیر»، «دختر شینا»، «یک محسن عزیز»، «زن آقا» و شش‌گانه شعری فاضل نظری و... شده است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، بیست‌ویکمین دوره نمایشگاه کتاب مشهد که از هشتم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد در حال برگزاری است، با حضور انتشارات سوره مهر همراه شده و این ناشر با بیش از 400 عنوان از آثار پرفروش و پرمخاطب خود و همچنین تازه‌های خود در این نمایشگاه حاضر شده است.

در چند روزی که از این دوره از نمایشگاه گذشته، استقبال از آثاری همچون «فرنگیس» نوشته مهناز فتاحی، «خاطرات سفیر» نوشته نیلوفر شادمهری، «دختر شینا» نوشته بهناز ضرابی‌زاده، «یک محسن عزیز» نوشته فائضه غفار حدادی، «زن آقا» نوشته زهرا کاردانی، ششگانه شعری (اکنون، ضد، کتاب، اقلیت، گریه‌های امپراتور و آن‌ها) فاضل نظری و... مشهودتر بوده است.

گفتنی است، بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد تا فردا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد واقع در انتهای بلوار وکیل آباد دایر است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال