جمعه 16 خرداد 1399

فیلم کوتاه «شمع سرد» عنوان بهترین فیلم جشنواره «قرآن و عترت» را از آن خود کرد

نوید زارع
    -     کد خبر: 9736
    -     تاريخ انتشار : 1398/8/14|15:26
سرویس : استانها
فیلم کوتاه «شمع سرد» به نویسندگی و کارگردانی نوید زارع و تهیه کنندگی حوزه هنری کردستان، جایزه بهترین فیلم پانزدهمین جشنواره دانشجویی قرآن و عترت را دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در ادامه موفقیت‌های تولیدات و آثار کوتاه سینمایی حوزه هنری، فیلم کوتاه «شمع سرد» به نویسندگی هنرمند جوان و توانمند حوزه هنری آقای نوید زارع، عنوان بهترین فیلم کوتاه داستانی پانزدهمین دوره جشنواره دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی و کاربردی کشور که از ۱۱ تا ۱۳ آبان‌ماه در شهر قم برگزار شد را از آن خود کرد.

در این فیلم آرتین احمدی و ملوک حسین آبادی به عنوان بازیگر و محمد توریوریان به عنوان صدابردار و زانیار لطفی به عنوان تصویربردار نوید زارع را به عنوان کارگردان و تدوینگر این فیلم‌ ۱۷ دقیقه ای یاری رسانده‌اند.

 اهورا که پسری ده ساله است و با مادربزرگ پیرش زندگی می‌کند به دلیل مشکلات مالی مجبور به شرکت در یک مسابقه مدرسه ای می‌شود که برخلاف میل خودش است.

نوید زارع متولد ۱۳۷۴ سنندج دارای مدرک کاردانی انیمیشن و دانشجوی کارگردانی سینما است که تاکنون چهار فیلم کوتاه را در کارنامه خود دارد.

 زارع، فیلم‌های «سیاه، سفید، قرمز»، «نوروز» را به صورت شخصی و فیلم‌های «صد ثانیه چراغ قرمز» و «شمع شرد» را با تهیه کنندگی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان تولید کرده و موفقیت‌هایی را نیز کسب کرده است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال