شنبه 5 مهر 1399

دیدار مدیر حوزه هنری آبادان با مدیر توسعه فرهنگی و هنری منطقه آزاد اروند

قلی گشتی
    -     کد خبر: 9721
    -     تاريخ انتشار : 1398/8/14|10:10
سرویس : استانها
در راستای ایجاد تعامل بیشتر در زمینه‌های مختلف فرهنگی و هنری، مدیر حوزه هنری آبادان با مدیر توسعه فرهنگی و هنری منطقه آزاد اروند دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، شهریار قلی گشتی مدیر حوزه هنری آبادان در نشستی با مدیر توسعه فرهنگی و هنری منطقه آزاد اروند بیان کرد: حوزه هنری آبادان در بسیاری از شاخص‌های فرهنگی هنری کشور در صدر است.

وی گفت: حوزه هنری آبادان در حوزه ادبیات پایداری و آفرینش‌های ادبی، فیلم کوتاه و مستند، هنرهای تجسمی و ... علیرغم کاستی‌های موجود به وظایف و رسالت‌های خود عمل می‌کند.

شهریار قلی گشتی، با بیان اینکه بخشی از کارها و برنامه‌های اجرایی این حوزه باید با نهادهایی همچون منطقه آزاد مشارکت داشت، افزود: وقتی این مسیر و زحمت با حمایت مدیران ارشد منطقه تسهیل شود، کارها پرثمرتر انجام خواهد شد.

وی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با حمایت‌ها و مشارکت‌های منطقه آزاد اروند بخشی از کاستی‌های موجود در حوزه فرهنگ و هنر منطقه را برطرف کنیم و هنرمندان با خاطری آسوده و در فضایی آزاد به انجام امور محوله بپردازند و به خواسته‌های خود جامه عمل بپوشانند.

حمید بحرینی، مدیریت توسعه فرهنگی و هنری منطقه آزاد اروند هم با تقدیر از فعالیت‌های حوزه هنری آبادان، عنوان کرد: بسیاری از برنامه‌های فرهنگی و هنری نیازمند مشارکت حوزه هنری است.

وی در بحث اعتبارات اجرایی و عمرانی و در مباحث دیگر فرهنگی ابراز داشت: امیدوارم با این حمایت‌ها و گفت‌وگوها بتوانیم اتفاقات خوبی برای حوزه هنری آبادان و فعالیت هنرمندان ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال