شنبه 14 تیر 1399

در نظر گرفتن عدالت فرهنگی از الزامات کارهای اجرایی عرصه فرهنگ است

معصومی گرجی
    -     کد خبر: 9611
    -     تاريخ انتشار : 1398/7/29|11:47
سرویس : استانها
سرپرست حوزه هنری مازندران در پی آماده‌سازی سالن شماره دو سینما سپهر ساری از این مکان بازدید کرد و گفت: با تعداد بیشتر سالن‌ها فیلم‌های بیشتری را در طول سال می‌توان نمایش داد و این خود در نظر داشتن عدالت فرهنگی است که برای هر حرکت اجرایی در عرصه فرهنگ و هنر لازم است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سرپرست این نهاد جهت بازدید از شرایط  سالن شماره ۲ سینما سپهر ساری که تازه به بهره برداری رسیده به این سینما رفت.

مهدی معصومی گرجی در این بازدید ضمن قدردانی از زحمات تیم مدیریت امور سینمایی حوزه هنری استان به‌ویژه سید علی سیدپور مدیر امور سینمایی، ساخت سالن‌های کوچک و چند منظوره را یکی از راه‌های کارآمد در مسیر توسعه فرهنگی برشمرد.

وی گفت: با تعداد بیشتر سالن‌ها فیلم‌های بیشتری را در طول سال می‌توان نمایش داد و این خود در نظر داشتن عدالت فرهنگی است که برای هر حرکت اجرایی در عرصه فرهنگ و هنر لازم است.

سیدپور مدیر امور سینمایی حوزه هنری مازندران ضمن اعلام آمادگی این مرکز جهت همکاری و ارائه مشاوره در عرصه ساخت سینما گفت: با رایزنی‌های انجام شده بخش‌های مختلفی (خصوصی و دولتی) در استان جهت حمایت و ساخت سینما در شهرهای مازندران اعلام آمادگی کرده اند که با حمایت مسئولان استانی می‌توان طی چند سال آینده شاهد رخدادهای خوبی در این عرصه بود.

شایان ذکر است سالن شماره دو سینما سپهر ساری با ۷۰ نفر ظرفیت به کمک موسسه بهمن سبز و با بهره‌گیری از تجهیزات روز ساخته شده است.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال