شنبه 14 تیر 1399

افتتاح نمایشگاه عکس «همنوا با نینوا»

همنوا با نینوا
    -     کد خبر: 9607
    -     تاريخ انتشار : 1398/7/28|15:59
سرویس : استانها
نمایشگاه آثار منتخب عکس «همنوا با نینوا» با موضوع محرم و اربعین حسینی در ساختمان مرکزی حوزه هنری استان اصفهان افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نرگس رجایی مدیر واحد هنرهای تصویری حوزه هنری اصفهان در خصوص برگزاری این نمایشگاه گفت: نمایشگاه آثار منتخب فراخوان عکاسی «همنوا با نینوا» در ساعت ۱۶ روز دوشنبه ۲۹ مهرماه در گالری شماره ۲ سعدی افتتاح می‌شود.

وی افزود: حوزه هنری اصفهان با همکاری شهرداری منطقه ۹ اقدام به انتشار این فراخوان و برگزاری نمایشگاه آثار منتخب آن می‌نماید و آثار این نمایشگاه از میان ۳۰۰ قطعه عکس رسیده از سراسر ایران به دبیرخانه این فراخوان توسط هیئت انتخاب (فرزان معظم، حسین شجاعی منش، مومن‌زاده) برگزیده و به نمایش گذاشته می‌شود.

وی تصریح کرد: عکس‌های این نمایشگاه که به صورت رنگی و در قطع ۵۰ در ۷۰ به نمایش در می‌آیند به موضوع محرم، سوگواری و عزاداری برای اباعبدالله الحسین(ع) و پیاده روی اربعین حسینی می‌پردازد.

گفتنی است، نمایشگاه فوق از روز ۲۹ مهرماه لغایت ۴ آبان‌ماه در گالری شماره ۲ سعدی واقع در خیابان استانداری، گذرسعدی، عمارت سعدی (ساختمان مرکزی حوزه هنری اصفهان) جهت بازدید عموم دایر است، ساعات بازدید از این نمایشگاه ۱۶ تا ۱۹ خواهد بود.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال