شنبه 14 تیر 1399

مشق اربعین خوشنویسان در حوزه هنری قزوین

مشق اربعین
    -     کد خبر: 9606
    -     تاريخ انتشار : 1398/7/28|15:58
سرویس : استانها
به همت حوزه هنری قزوین، سوگواره خوشنویسی «مشق اربعین» با حضور هنرمندان چهار استان با موضوع نماز، خطبه‌ها و احادیث امام حسین(ع) برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، علی هوشمند رئیس حوزه هنری قزوین گفت: هشتمین سالی است که این مرکز در روز اربعین، میزبان خوشنویسان است.

هوشمند حضور استادان برجسته، شرکت هنرمندان استان‌های همجوار، حضور چشمگیر بانوان خوشنویس با ارائه آثار فاخر، تداوم در برپایی منظم برنامه طی هشت سال گذشته را از جمله ویژگی‌های این سوگواره برشمرده و یادآور شد: تلاش خواهیم کرد سوگواره فوق را به‌صورت منطقه ای در سطح گسترده‌تری برگزار کنیم.

در این برنامه استاد میرحیدر موسوی نگارش و ارائه هفتاد و دو اثر توسط خوشنویسانی از شهرهای: ابهر، خرمدره، بویین زهرا، تاکستان، آبیک، قزوین، تهران و کرج را از جمله زیبایی‌های این دوره دانسته و گفت: به دلیل ارتقای کیفی سطح آثار، کار انتخاب و داوری سخت‌تر از دوره‌های قبل بود.

در پایان این برنامه با حضور هیئت داوران اساتید: میرحیدر موسوی، پیمان گلکار، عباس پارس‌مهر و ایرج شاهمرادی، ۱۴ اثر به‌عنوان برگزیده و ۳۲ اثر به‌عنوان تقدیری معرفی و هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

انتهای پیام/

 

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال