یکشنبه 9 آذر 1399

«فانوس» به جشنواره تئاتر مردمی بچه‌های مسجد راه یافت

نمایش فانوس
    -     کد خبر: 9595
    -     تاريخ انتشار : 1398/7/28|12:36
سرویس : استانها
نمایش «فانوس» از حوزه هنری چهارمحال و بختیاری به کارگردانی مهدی عسگری به چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد در قزوین راه پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: نمایش «فانوس» به نویسندگی امیر زاوش و کارگردانی مهدی عسگری چالشتری است که در کارگاه تئاتر بچه‌های مسجد الغدیر شهرکرد تولید شده است.

امین بسیم افزود: متن نمایش فانوس تولید دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد حوزه هنری است که موضوع  آن در خصوص تهمت ناروا به آدم‌هاست.

وی گفت: مهدی پیر محمدی، علیرضا احمدی، پوریا بهرامی، محمدمهدی متقی، احسان ساعدی، عباس قادری و حسن احمدی بازیگران و  عوامل این نمایش هستند که همگی از نوجوان‌های مسجد الغدیر شهرکرد هستند که در کارگاه دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد حوزه هنری شرکت داشته اند.

بسیم اظهار داشت: هیئت بازبینی چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد متشکل از سید حسین فدایی‌حسین، سید قاسم قوامی، سینا دلشادی در جلسه انتخاب و بازبینی آثار متقاضی این جشنواره، ۱۵ نمایش را برای رقابت در این رویداد هنرهای نمایشی حوزه هنری انتخاب کردند  که نمایش فانوس نماینده استان چهارمحال و بختیاری است و با 14 اثر دیگر از سراسر کشور رقابت می کند.

مسئول واحد نمایش حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد حوزه هنری استان سه اثر نمایشی با عنوان « ماراتن»، «فانوس» و «فرزندان باغ انار» را به چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد ارسال کرده بود که نمایش «فانوس» موفق به حضور در این جشنواره سراسری شد.

چهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه‌های مسجد اواخر آبان ماه در قزوین برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال