شنبه 14 تیر 1399
به مناسبت روز عصای سفید؛

تخفیف ۳۰ درصدی کتاب‌های صوتی سوره مهر

روز عصای سفید
    -     کد خبر: 9588
    -     تاريخ انتشار : 1398/7/23|15:45
همزمان با ۲۳ مهرماه و روز جهانی عصای سفید، انتشارات سوره مهر تمام کتاب‌های صوتی خود را به مدت ۴۸ ساعت با تخفیف سی درصدی ارائه می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، برای دریافت بیش از 140 عنوان کتاب صوتی سوره مهر و بهره‌مندی از تخفیف 30 درصدی این آثار می‌توانید به کتابخوان اختصاصی سوره مهر به آدرس ebook.sooremehr و یا سامانه طاقچه مراجعه کنید.

تاکنون کتاب‌های شاخص دفاع مقدس همچون «روزهای بی‌آینه» با گویندگی بهناز بستان دوست، «لشکر خوبان» با گویندگی مهرداد مهمان دوست، «دختر شینا» با گویندگی ماهرخ افضلی، «آن بست و سه نفر» با گویندگی احمد گنجی، «وقتی مهتاب گم شد» با گویندگی جواد پیشگر، «خاطرات ایران» با گویندگی بهناز بستان دوست، «عصرهای کریسکان» و «جنگ پا برهنه‌ها» با گویندگی محمد رضاعلی و ...عرضه شده است.

همچنین رمان‌های «حافظ هفت» با گویندگی امیرعباس توفیقی، «شب و قلندر» با گویندگی رامین پورایمان، «شانزده سال» با گویندگی سینا نیکوکار، «آوای صحرا» و «پایان یک نقش» با گویندگی شهیندخت نجف زاده، «توپچنار» با گویندگی بهناز بستان دوست، «خانه درختی من» و «زمستان بی‌شازده» با گویندگی مهرداد مهمان دوست و «شباویز» با گویندگی  بهناز بستان دوست و محمد رضاعلی و ... در قالب صوتی ارائه شده است.

برای گروه سنی نوجوان هم آثاری همچون «فرزندان ایرانیم»، «کارآگاه سرکرده» با گویندگی نورالدین جوادیان، «زمانی برای بزرگ شدن» با گویندگی محمد رضاعلی و «قاصدک» با گویندگی سعیده فرضی و ... به صورت صوتی عرضه شده است.

همچنین دو اثر شاخص «پنجره‌های تشنه» مستندنگاری انتقال ضریح امام حسین (ع) از قم به کربلا با گویندگی عبدالله روا و «شش گوشه» مستندنگاری مراحل نصب ضریح امام حسین (ع) با گویندگی رامین پورایمان هم به صورت صوتی ارائه شده است.

علاوه بر این، کتاب‌های «پنهان زیر باران»، «همسایه دیوارها» و «نجیب» با گویندگی نورالدین جوادیان، «روز خشم» و «از خاک تا افلاک» با گویندگی رامین پورایمان، «زندگی در مه» با گویندگی مهدی نمینی مقدم، «از جهنم سرد شین تا بهشت ارزنتاک»، «فاطمه فاطمه» با گویندگی نازنین مهیمنی، «خاطرات مرضیه حدیدچی(دباغ)» با گویندگی افسانه محمدی و... عناوین دیگری هستند که به صورت صوتی عرضه شده‌اند.

همچنین تاکنون نسخه صوتی کتاب (Mr. Mayor) «آقای شهردار» نوشته داود امیریان و نسخه صوتی کتاب (Hand in Hand with rain) «پای به پای باران» نوشته هدایت الله بهبودی و مرتضی سرهنگی، (city of blood) «آزادی خرمشهر» نوشته احمد دهقان و سعید فخرزاده و کتاب صوتی (if dad dies) «اگر بابا بمیرد» نوشته محمدرضا سرشار با گویندگی محمد تاج‌دین و کتاب صوتی انگلیسی (A Trip To The Prohibited Zone) «مدال و مرخصی» با گویندگی محمد تاج‌دین به زبان انگلیسی تولید و عرضه شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال