شنبه 14 تیر 1399
با حضور جمعی از کودکان مقاطع مختلف ابتدایی و کودکان استثنایی؛

«مازندران پاک و با نشاط» در حوزه هنری به تصویر کشیده شد

کارگاه کودک
    -     کد خبر: 9554
    -     تاريخ انتشار : 1398/7/21|15:24
سرویس : استانها
حوزه هنری مازندران به مناسبت هفته ملی کودک، کارگاه‌های یک روزه ای در سه نوبت و با موضوع مازندران با حضور ملیحه مقصودی شهمیرزادی برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حوزه هنری مازندران به مناسبت هفته ملی کودک، کارگاه‌های یک روزه ای با حضور جمعی از کودکان مقاطع مختلف ابتدایی و کودکان استثنایی در سه نوبت و با موضوع مازندران پاک و بانشاط برگزار کرد.

گفتنی است در این کارگاه‌ها ملیحه مقصودی شهمیرزادی کارشناس گرافیک و مدرس نقاشی، ضمن آشنا کردن کودکان با تکنیک‌های اجرایی نقاشی و توضیحاتی پیرامون زمین پاک و هوای پاک و همچنین زباله‌های بازیافتی از این هنرمندان کوچک خواست تا رویای خود را درباره مازندران و هوای پاک آن به تصویر بکشند.

وی که این برنامه را در سه روز مختلف از هفته ملی کودک اجرا کرد، همچنین در خصوص تولید زباله و فرایند بازیافت آنها توضیحاتی داد تا علاوه بر شناخت، با برانگیختن خلاقیت شرکت‌کنندگان و به چالش کشیدن آنان، تاثیر این موارد در نقاشی‌های آنان بروز کند.

شایان ذکر است حوزه هنری مازندران در نظر دارد به زودی فراخوانی با موضوع زمین پاک و هوای پاک با عنوان «مازندران پاک و با نشاط » ارائه کند تا کودکان و نوجوانان علاقه‌مند بتوانند آثار و تولیدات خود را در این زمینه ارائه نمایند که در اینصورت پس از داوری آثار  به نفرات برتر جوایز ارزنده ای اهدا می‌شود و آثار راه یافته به بخش داوری نیز در نگارخانه سوره این نهاد به نمایش در می آید.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال