جمعه 9 اسفند 1398
به کارگردانی علی سلیمانی؛

نمایش«خاموشان» در تماشاخانه مهر روی صحنه می‌رود

نمایش«خاموشان» به نویسندگی خیرالله تقیانی‌پور و کارگردانی علی سیلمانی
    -     کد خبر: 9531
    -     تاريخ انتشار : 1398/7/20|13:18
نمایش«خاموشان» به نویسندگی خیرالله تقیانی‌پور و کارگردانی علی سیلمانی از ۲۳ مهر تا ۱۴ آبان در تماشاخانه مهر روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، علی سلیمانی در تازه‌ترین اثر نمایشی خود با نمایش «خاموشان» نوشته خیرالله تقیانی‌پور به تماشاخانه مهر می‌آید. این نمایش که به‌مناسبت ایام اربعین حسینی از سوی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری تولید شده است اجراهای خود را از روز سه‌شنبه ۲۳ مهر ماه آغاز می‌کند.

نمایش «خاموشان» با موضوعی اجتماعی به پیاده‌روی اربعین می‌پردازد. در خلاصه داستان این نمایش آمده است:«گروهی در پیاده روی اربعین با ماجرایی مواجه می‌شوند که آنها را به چالش سختی می‌کشد».

علی سلیمانی، سهیلا جوادی، حسین میرزاییان، افشین قدیمی، محمد ادیب‌خواه، سبا سلیمانی و سارا نوروزی بازیگران این نمایش هستند.

محمود ملکی علیایی، مجتبی بروشکی، مولا داور کیا به عنوان دستیار کارگردان، مجتبی بروشکی به عنوان عکاس و ساخت تیزر، سهیلا جوادی به عنوان طراح صحنه و لباس، احمد مغربی مسول صحنه و اکساسوار و لباس، محمود ملکی‌علیایی طراح گریم، نیما عبدی به عنوان مجری گریم، مولا داور کیا انتخاب موسیقی و افکت و احمد مغربی به عنوان مدیر صحنه در این نمایش حضور دارند.

نمایش «خاموشان» به نویسندگی خیرالله تقیانی‌پور و کارگردانی علی سیلمانی  از ۲۳ مهر تا ۱۴ آبان در تماشاخانه مهر به نشانی خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ هر شب از ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه روی صحنه می‌رود.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال