جمعه 16 خرداد 1399

نمایشگاه بین المللی نقاشی برای کودکان بیمار در اهواز برپا شد

نمایشگاه نقاشی
    -     کد خبر: 9512
    -     تاريخ انتشار : 1398/7/17|12:12
سرویس : استانها
نمایشگاه ملی و بین المللی با عنوان «نقاشی برای کودکان بیمار» با هدف ایجاد حس اعتماد به نفس در بیماران کودک در گالری اشراق حوزه هنری خوزستان گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، محمد باوی‌زاده مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان در خصوص این نمایشگاه اظهار داشت: چهار هزار و ۳۷۵ اثر از ۲۱ کشور به دبیرخانه نمایشگاه در تهران «USERN» و «اینترست گروپ هارت» ارسال شده که پس از داوری، ۴۳ اثر برگزیده شده به نمایشگاه راه پیدا کردند.

وی افزود: آثار ارائه شده از رده‌های سنی پنج تا ۱۸ سال هستند که از کشورهای ایتالیا، اوکراین، ونزوئلا، هند، چین، استرالیا، آذربایجان، اندونزی، ایران و ... برای این نمایشگاه ارسال شده اند که از این مجموعه آثار، پنج اثر از استان خوزستان است.

باوی‌زاده ادامه داد: این نمایشگاه با هدف ایجاد حس اعتماد به نفس در بیماران، استعدادیابی کودکان و نوجوانان بیمار و امید به زندگی به کودکان بیمار در بیش از ۴۰ شهر از کشورهای مختلف برپا شده است.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری خوزستان اظهار داشت: آثار ارائه شده در نمایشگاه قابل فروش است و درآمد حاصل از آن به نفع کودکان بیمار هزینه خواهد شد.

باوی‌زاده خاطرنشان کرد: این نمایشگاه همزمان با تهران در اهواز افتتاح شده و احتمال برپایی این نمایشگاه در دانشگاه آزاد اسلامی اهواز، بیمارستان ابوذر، کتابخانه مرکزی اهواز و ایذه وجود دارد.

بر اساس این گزارش، پنجمین نمایشگاه ملی و بین المللی «نقاشی برای کودکان بیمار» از سه شنبه ۱۶مهرماه به مدت ۳ روز برپا است.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه از ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰ می‌توانند به گالری اشراق حوزه هنری استان واقع در حد فاصل بین چهار راه نادری و چهار راه زند طبقه بالای سینما اکسین اهواز مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال