جمعه 9 خرداد 1399

روایت ایثار و شهادت با قلم نقاشان استان مرکزی

کارگاه نقاشی
    -     کد خبر: 9509
    -     تاريخ انتشار : 1398/7/17|14:21
سرویس : استانها
به همت حوزه هنری استان مرکزی کارگاه نقاشی روایت ایثار در اراک برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، به همت حوزه هنری استان مرکزی و با همکاری ستاد کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، کارگاه نقاشی روایت ایثار در اراک برگزار خواهد شد.

رضا میرزایی رئیس حوزه هنری استان اظهار داشت: این کارگاه یک روزه نقاشی در روز پنجشنبه ۱۸ مهرماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۶ در محل فرهنگسرای آیینه اراک برگزار خواهد شد و در آن ۱۰ هنرمند فعال و پیشکسوت نقاشی استان به خلق اثر با موضوع ایثار و شهادت و در رابطه شهدای استان مرکزی در موقعیت‌های رشادت و شهادت خواهند پرداخت.

میرزایی در ادامه افزود: این برنامه در ذیل برنامه‌های کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار خواهد شد و در نهایت آثار تولیدی پس از تکمیل به موزه دفاع مقدس استان تقدیم می‌شود.

گفتنی است هنرمندان مظاهر آذرپی، سعید اسکندری، محمدرضا عباسی، محسن غلامی، مصطفی اکبری، جلال الدین عابدی، حجت حسینی، حسین کرمی، سعید مختاری و ابراهیم گنجی از جمله هنرمندانی هستند که در این کارگاه یک روزه به خلق آثار نقاشی خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال