پنج شنبه 8 آیان 1399

نمایش «غریبه‌های همیشگی» در تماشاخانه ماه روی صحنه می‌رود

نمایش «غریبه‌های همیشگی»
    -     کد خبر: 9467
    -     تاريخ انتشار : 1398/7/15|08:20
«غریبه‌های همیشگی» نوشته شهرام کرمی و با کارگردانی حسین پرستار اجراهای خود را از امروز دوشنبه ۱۵مهرماه در تماشاخانه ماه حوزه هنری آغاز می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حسین پرستار در تازه‌ترین اثر کارگردانی خود نمایش«غریبه‌های همیشگی» را به نویسندگی شهرام کرمی از امروز در تماشاخانه ماه روی صحنه می‌برد. «گناه من این بود که با کسی که مشکل خونی داره  ازدواج کردم...» پیام تبلیغاتی این نمایش است.

«غریبه‌های همیشگی» با موضوع خانوادگی-اجتماعی و با نقش‌آفرینی لیلا میرزایی، حمید رضا سنگیان و حسین پرستار نمایشی 50دقیقه‌ای است‌ که از 15مهر تا 10 آبان ماه 1398 در تماشاخانه ماه میزبان علاقه‌مندان به هنر تئاتر است.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است:« پدر و مادر متوجه بیماری خونی فرزند سومشان می‌شوند و به پیشنهاد مادر راهی سفر می‌شوند......»

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به شاهد پرستار به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، وحید لاری به عنوان طراح صحنه و لباس، مرتضی پورعلی به عنوان مسئول موسیقی و سارا باباخانی به عنوان منشی صحنه اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای تماشای این نمایش می‌توانند از سایت تیوال برای خرید بلیت اقدام و به تماشاخانه ماه به نشانی خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال