یکشنبه 4 آیان 1399

نمایشگاه عکس در نگارخانه شهر خرامه دایر شد/ برگزاری کارگاه دو روزه شعر دفاع مقدس در بهمئی

نمایشگاه عکس و کارگاه شعر
    -     کد خبر: 9379
    -     تاريخ انتشار : 1398/7/8|15:00
سرویس : استانها
به همت حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد و به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه عکس و کارگاه شعر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد با همکاری و مشارکت انجمن فیلم و عکس و پویانمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در نگارخانه شهر خرامه نمایشگاه عکس دایر نمود.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری در این باره گفت: این نخستین نمایشگاه گروهی است که با همکاری این مرکز و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرامه برگزار می‌شودد.

عبدالرسول شریفی بیان کرد: در این نمایشگاه حدود ۴۰ اثر عکس و پوستر با مضامین دفاع مقدس و عاشورا بر روی دیوار رفته است که با حضور فرماندار، فرمانده ناحیه سپاه خرامه، امام جماعت مسجد حضرت ابوالفضل خرامه، جمعی از مسئولین دستگاه‌های اجرایی و هنرمندان،  چهارم مهر افتتاح و تا ۱۱ مهر بر روی علاقه‌مندان باز خواهد بود.

شهرستان خرامه به مرکزیت شهر خرامه واقع در استان فارس، با مساحت حدود ۳۶۰۰ كيلومتر مربع در ۷۵ كيلومتری شرق شيراز واقع شده است.

کارگاه دو روزه شعر دفاع مقدس در بهمئی برگزار شد

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمدگفت: کارگاه دو روزه شعر دفاع مقدس با حضور رسول سنایی در شهر بهمئی برگزار شد.

حمید حسینیان اظهار داشت: این کارگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس و با همکاری انجمن شعر و داستان شهرستان بهمئی با حضور رسول سنایی شاعر توانمند هم استانی و جمعی از شاعران شهرستان بهمئی به مدت دو روز از پنجم تا ششم مهرماه در شهر بهمئی برگزار شد.

وی اظهار کرد: در روز اول این کارگاه ابتدا آقای سنایی به مقدمات شعر و آنچه که یک شاعر باید برای پرورش قلم خود بداند پرداخت و در روز دوم اشعار شاعران شرکت کننده قرائت و مورد نقد وبررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال