جمعه 16 خرداد 1399

عصر خاطره دفاع مقدس «نسل ماندگار» برگزار شد

عصر خاطره نسل ماندگار
    -     کد خبر: 9234
    -     تاريخ انتشار : 1398/6/27|14:54
سرویس : استانها
به همت واحد فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری گلستان، عصر خاطره دفاع مقدس ۲۶ شهریورماه در محل تالار اندیشه موسسه فرهنگی میرداماد گرگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، به همت واحد فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان گلستان و موسسه فرهنگی میرداماد گرگان، عصر خاطره دفاع مقدس با حضور دکتر تازیکه، دکتر رهنما و سید ابوالفضل حسینی از رزمندگان دفاع مقدس، جمعی از خانواده معظم شهدا، رزمندگان و یادگاران دوران حماسه و هنرمندان استان، ۲۶ شهریورماه در محل تالار اندیشه موسسه فرهنگی میرداماد گرگان برگزار شد.

مسئول واحد فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان گلستان با اعلام این خبر گفت: این محفل خاطره‌گویی با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و تقویت و گسترش ادبیات جنگ و پایداری برنامه‌ریزی و اجرا شده است.

علی کاظمی در ادامه به اجرای قطعه موسیقی «سرباز ۵۷» توسط  محمود یوسفی فرزند شهید شعبان یوسفی  در این مراسم اشاره کرد و گفت: کشور ما در وضعیت فعلی که تحت فشار و هجمه دشمنان قرار دارد، به تبیین و ترویج هرچه بیشتر این فرهنگ نیازمند است و دستگاه‌های فرهنگی و هنری وظیفه دارند که رشادت‌ها و مجاهدت‌های رزمندگان را ثبت کرده و در شکل‌های مختلف هنری برای جوانان جامعه ارائه کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال