شنبه 21 تیر 1399
آقاخانی خبر داد:

۵۲ طرح در فصل سوم از دور نوین پروژه «چهار فصل تئاتر ایران» دریافت شد

ایوب آقاخانی
    -     کد خبر: 9221
    -     تاريخ انتشار : 1398/6/28|14:18
مدیر دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از ارسال ۵۲ طرح از ۱۹ استان، پس از اتمام مهلت فراخوان فصل سوم پروژه «چهار فصل تئاتر ایران» خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، ایوب آقاخانی؛ مدیر دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه‌ هنری و مؤسس پروژه‌ جامع ملی «چهارفصل تئاتر ایران» گفت: پس از اتمام مهلت فراخوان سوم از دور نوین فعالیت‌های این پروژه‌، 52 طرح از 19 استان کشور به دفتر مطالعات و پژوهش‌ها واصل شد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه اقدامی در جهت آموزش نمایشنامه‌نویسی خارج از پایتخت است ادامه داد: به‌زودی با اعلام اعضای هیئت‌علمی این فصل که «خانواده در آینه‌ تئاتر» نام گرفته است، فرایند بررسی ایده‌ها و طرح‌ها آغاز و نتایج و نام منتخبان اعلام خواهد شد.

ایوب آقاخانی تصریح کرد: آثاری از استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، بوشهر، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گیلان، مازندران، همدان در این فصل به دبیرخانه این پروژه ارسال شده است.

این مدرس و کارگردان تئاتر در پایان گفت: با فرا رسیدن فصل پاییز، کارگاه‌های فصلی سه روزه این پروژه با حضور افراد منتخب و اعضای هیئت علمی این پروژه برگزار خواهد شد که اطلاعات آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال