جمعه 16 خرداد 1399

برگزاری دوره‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی در اردبیل

سید حامد اسحاقی
    -     کد خبر: 9213
    -     تاريخ انتشار : 1398/6/26|14:59
سرویس : استانها
مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان اردبیل گفت: در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۸ بیش از ۲۰۰ نفر در دوره‌های مختلف آموزشی و نشست‌های تخصصی شرکت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سیدحامد اسحاقی مسئول واحد آموزش و پژوهش حوزه هنری استان اردبیل گفت: برنامه‌های واحد آموزش و پژوهش در شش ماهه اول سال ۱۳۹۸ شامل دو بخش دوره‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی بوده که با مشارکت سایر واحدهای هنری و با توجه به نیاز جامعه هدف برگزار شد.

اسحاقی تاکید کرد: مرکز آموزش و پژوهش حوزه هنری استان اردبیل با فعالیت‌های متنوع و زیرساخت‌های قوی تلاش می‌کند تا استعداد ناب کودکان، نوجوانان و جوانان را به منصه ظهور و بروز برساند. برای همین منظور این مرکز در دو فصل بهار و تابستان اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی طراحی، نقاشی کودک، نقاشی رنگ روغن، خوشنویسی و داستان‌نویسی و سنتور نموده است که با توجه به استقبال خوب هنرجویان اردبیلی در فصول پاییز و زمستان نیز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: برگزاری نشست تخصصی ساز سنتور با حضور سیاوش کامکار، موسیقی پژوهی بررسی آثار استاد علی‌اکبر رحیمی و چهار مورد نشست تخصصی حکمت و هنر با حضور دکتر علی بابایی از دیگر برنامه‌های این واحد در شش ماهه اول سال ۱۳۹۸ است.

اسحاقی در پایان گفت: در زمینه تولید نیز انتشار دانشنامه تاریخ اردبیل در دستور کار واحد آموزش و پژوهش قرار دارد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال