جمعه 16 خرداد 1399

مستند سینمایی «روزگار یک چهل‌ساله» رونمایی می‌شود/ افشای پشت پرده فساد اقتصادی در کشور

مستند سینمایی «روزگار یک چهل ساله»
    -     کد خبر: 8971
    -     تاريخ انتشار : 1398/6/4|15:03
مستند «روزگار یک چهل‌ساله» مستندي۹۰ دقیقه‌ای سینمایی به کارگردانی امین قدمی و تهیه کنندگی وحید چاووش، یک‌شنبه دهم شهریور در تالار سوره حوزه هنری تهران رونمایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مستند سینمایی «روزگار یک چهلساله» روز یکشنبه 10 شهریورماه با حضور احمد توکلی و مهدی صنایی از کارشناسان اقتصادی و جمعی از کارشناسان رسانه‌ای رونمایی خواهد شد و علاقهمندان می‌توانند در این مراسم حضور یابند.

در این مستند با چهره‌هایی چون: احمد توکلی، علی پروین، مهدی هاشمی نسب، مهدی رحمانیان مدیرمسئول روزنامه شرق، سیفالله یزدانی مدیر مسئول عصر اقتصاد، مریم مجیبی مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن هنرمندان، کاظم پالیزدار رئیس ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی نهاد ریاست جمهوری، داوود امیریان نویسنده و ... ده‌ها چهره دیگر گفتوگو صورت گرفته است.

بر پایه این خبر، امین قدمی كارگردان اين اثر، از مستند‌سازان جوان کشور، متولد 1357 از تهران و دارای مدرک کارشناسی کارگردانی سینماست که پیش از این مستندهایی چون: سلام بر علی پسر موسی، فغنستام، فردای دیروز، لیلا، باز باد بی‌ترانه، آقای تریلی و ... را تولید کرده است. مستند «روزگار یک چهلساله» به لحاظ مضمون، وجوه متفاوتی با دیگر آثار این مستندساز دارد و موضوع جنجالی پشت پرده فساد اقتصادی در کشور را دستمایه قرار داده است.

شایان ذکر است، مستند «روزگار یک چهلساله» به همت مرکز مستند سازمان سینمایی حوزه هنری با موضوع مفاسد اقتصادی و چگونگی شکل‌گیری آن تولید شده و ساخت آن به مدت  2 سال طول کشیده است.  این مستند با هدف تحلیل یک چالش و ارائه راهکارهايی برای جلوگیری از مفاسد اقتصادی و بهبود وضعیت نامناسب اقتصادی کشور تولید شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال