یکشنبه 18 خرداد 1399
به همت حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد؛

نمایش خیابانی «خودکشی ممنوع» در دیشموک و لنده اجرا شد

حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد
    -     کد خبر: 8967
    -     تاريخ انتشار : 1398/6/4|12:43
سرویس : استانها
به همت واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد و گروه تئاتر فردا نمایش خیابانی «خودکشی ممنوع» به نویسندگی و کارگردانی یاسر خالقی در شهر‌های دیشموک و لنده اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نویسنده و کارگردان نمایش خیابانی «خودکشی ممنوع» گفت: این نمایش، کاری از گروه نمایش «فردا هست» به سفارش واحد نمایش حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد آماده شده و به معضل حساس خودکشی که در برخی نقاط استان آمار خیره کننده‌ای به‌خصوص در بین جوانان دارد پرداخته است و راهکارهایی برای خانواده‌ها ارائه می‌کند.

وی بیان داشت: داستان این نمایش داستان جوانی است که خودکشی کرده است اما ناموفق بوده و از اتفاقاتی که برایش افتاده و دلیل خودکشی خود می‌گوید که عامل اصلی آن بی‌توجهی خانواده به او بوده است.

یاسر خالقی خاطرنشان کرد: کمبود فضاهای تفریحی و برنامه‌های شادی آفرین از عوامل اصلی بی‌انگیزگی در بین افراد منطقه است و می‌شود با برنامه‌های شاد از جمله نمایش‌های خیابانی که فضایی شاد داشته باشند روحیه مردم را کمی تغییر داد. به همین خاطر ما نمایش «خودکشی ممنوع» را در فضایی ساختیم که هم شادی به مردم تزریق کنیم و هم نکاتی آموزنده در این باره به مردم بدهیم.

این نمایش دوشنبه 21 مردادماه 98 در دو نقطه از بخش دیشموک و دوشنبه 28مرداد در پارک ورودی شهر لنده اجرا شد.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال